سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز بر افزایش تعداد جلسات شورا در طول هفته و برگزاری جلسات در روزهای یکشنبه و سه شنبه تاکید کرد.

به گزارش تبریزمن، سعید حاجی زاده با اشاره به جلسه فوق العاده شورای شهر تبریز در عصر روز سه شنبه اظهار داشت: شورا برای اینکه از پرداختن به مسائل اساسی شهر غفلت نکند باید تعداد جلسات خود را افزایش دهد.

عضو هئیت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز افزود: جلسات عمومی و علنی شورا فرصت مناسبی برای پرداختن به لایحه های هبه نمی باشد و در این راستا ضروری است تا جلساتی غیر از جلسات روز یکشنبه برگزار شود تا به موضوعات هبه که اکثرا نیز به اشخاص مربوط هستند رسیدگی شود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به اینکه شورا مرجع نظارت و بررسی مشکلات عمومی شهر و شهروندان است اظهار داشت: تعداد بالای لوایح هبه بیشتر وقت شورا را می گیرد و در واقع شورا بیشتر از اینکه به بررسی مسائل عمده شهر بپردازد بیشتر به مسائل شخصی ارجاعی به شورا زمان صرف می کند.

حاجی زاده گفت: در جلسه عصر امروز شورا سعی داریم لوایحی را که از سال قبل در نوبت رسیدگی قرار دارد مورد رسیدگی قرار دهیم چون تعدادی از این لوایح هرچه زودتر باید مورد رسیدگی قرار گیرند.

وی گفت: نظام مند کردن هبه و تعیین ساز و کاری برای وضعیت لوایح هبه یکی از مهمترین موضوعاتی است که طی جلسه روز یک شنبه هفته آینده در شورا مطرح خواهد شد.
گفتنی است جلسه فوق العاده شورای شهر تبریز عصر روز سه شنبه در محل ساختمان عمارت ساعت شهرداری تبریز برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :