تمرینات آماده سازی تیم فوتسال مس سونگون برای بازگشت قدرتمندانه به رقابت های لیگ برتر فوتسال در هفته چهارم در حالی با جدیت تمام در حال پی گیری است که همچنان نشاط و شادابی در تمرینات ارتش لاله های نارنجی نمایان است. به گزارش تبریزمن، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون تمرینات ارتش لاله های نارنجی که پس از سه روز تعطیلی و استراحت در پایان هفته سوم ، از سه شنبه گذشته مجددا از سر گرفته شده است ، همچون گذشته با جدیت در حال پی گیری است و بازریکنان زیرنظر کادرفنی تمرینات تاکتیکی و نیز بدنی را انجام می دهند.

در تعطیلی ۱۶ روزه رقابت های لیگ برتر ، مسی ها تاکنون دو بار وزنه زده اند و علاوه بر این تمرینات بدنی خود را نیز زیر نظر دکتر ایمانی مربی بدنساز خود انجام داده اند.

خاطرنشان می شود علاوه بر تمرینات بدنی ، تمرینات تاکتیکی و فنی تیم فوتسال مس سونگون نیز به طور جدی و مرتب زیرنظر علی افضل سرمربی موفق و کاربلد این تیم همه روزه در حال انجام است و این مربی با تنوع تاکتیکی و تمرینی که در دستور کار تیم و بازیکنانش قرار داده به دنبال بالا بردن حداکثری توان فنی و تاکتیکی مسی ها برای حضور دوباره و البته موفق تر در رقابت های لیگ برتر است.

گفتنی است تیم فوتسال مس سونگون در آغاز دوباره رقابت های لیگ و در هفته چهارم این مسابقات در اهواز دیداری سخت را برابر شرکت ملی حفاری این شهر برگزار خواهد کرد که این دیدار ، از جمله بازی های حساس تیم های بالای جدولی و جدالی ۶ امتیازی برای هر دو تیم محسوب می شود.

در حال حاضر و در پایان هفته چهارم لیگ برتر فوتسال تیم تأسیبسات دریایی با ۹ امتیاز اول است و تیم ملی حفاری اهواز با ۷ امتیاز در جایگاه سوم قرار دادرد.

تیم فوتسال مس سونگون نیز با ۶ امتیاز برابر با تیم های گیتی پسند اصفهان و دبیری تبریز در جایگاه پنجم قرار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :