سرویس ورزشی تبریزمن: تراکتورسازانی که با صعود به لیگ برتر و حضور چندین ساله بازیکنان متعصب توانسته بود جایگاه خاص در فوتبال ایران برای خود دست و پا کند و چندین سال به عنوان نایب قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی خود را یکی از مدعیان اول فوتبال کشور معرفی کند، به مرور با حضور برخی افراد غیر فوتبالی و بخصوص غیر بومی جایگاه درخشان گذشته خود را از دست داد.

در این میان با پیشنهاد یکی از مدیران عامل سابق تراکتور این باشگاه توانست در چند سال گذشته برخی بازیکنان مطرح و نامی کشور را که خدمت سربازی خود را در تیم هایی چون فجر و ملوان میگذراندند به تبریز بیاورد تا بتوانند در مقاطعی کمک های درخور توجهی به موفقیت های این تیم پرهوادار داشته باشند.

تراکتورسازی

حضور سربازها در تراکتور تا یکی دو سال قبل از نقاط قوت این تیم بشمار میرفت ولی به یکباره و بنابه دلایل نامعلوم با حضور پرشمار غیربومی های سرباز که بعضا حتی به اجبار به این تیم میپیوندند روند تاثیرگذاری سربازها در تراکتور از بین رفت.سربازهای انگشت شماری که در بین بازیکنان پرشمار بومی تراکتور میتوانستند تاثیرگذار باشند این روزها با تغییر نوع حضورها با اکثریت یافتن در کنار حضور کم شمار بازیکنان بومی و متعصب تیم را جولانگاهی برای گذران اوقات سربازی خود و حفظ امادگی و سلامتی برای ادامه حضور در تیم های محبوب خود دانستند.

سربازهایی که هریک عاشق تیم های سابقشان بودند با حضور در تراکتور نشان دادند که هیچ تعصب و تلاشی برای موفقیت تیم محبوب آذربایجان ندارند که همین موضوع باعث اعتراض هواداران و جامعه ورزش آذربایجان به مدیریت باشگاهی شد که دیگر بویی از بومی ها در آن به مشام نمیرسید.

عدم توجه مدیریت باشگاه به اعتراض هواداران از اول فصل باعث شد تا با ثبت نتایج بسیار ضعیف در نیم فصل اول موجی از اعتراضات در کنار قهر تماشاگران با سکوهای ورزشگاه یادگار بوجود آید که نتیجه اش چیزی نشد جز تغییرات در کادر فنی تیم و حضور مربی ای که آنچنان هم در بین سرخ های دوآتشه محبوب نبود.

در روزهای گذشته هم همزمان با کم کاری ها و برخی حواشی و شایعه های پیرامون یکی از بازیکنان غیروبومی و سربازتراکتور وی از کنار تیم اخراج شده و به پادگان فرستاده شود تا به همگان اثبات شود که اعتراض هواداران و رسانه های بومی در مورد حضور سربازهای بی تعصب آنچنان هم بی دلیل نبوده است.

شریفی

اما جالب ترین اتفاقی که این روزها دوباره در تراکتور به وقوع پیوسته است حضور یکی از بازیکنان مطرح و متعصب سپاهان در تراکتور به عنوان سرباز است.بازیکنی که نیامده مصاحبه هایی درباره حضور اجباری اش در تراکتور و اشک هایی در هنگام ترک سپاهان داشته و در همان گام اول نشان داده که او هم نمیتواند دردی از تراکتور محبوب ولی زخم خورده دوا کند.

مهدی شریفی که در روزهای گذشته با حضور در تبریز با این تیم قرارداد بسته تا خدمت سربازی خود را در تراکتورسازان بگذراند صحبت های جالبی قبل از حضور در تبریز داشته که برای آگاهی هرچه بهتر کاربران در زیر قرار میگرد.

شریفی: مجبورم به تراکتور بروم

خداحافظی اشکبار شریفی با سپاهانی‌ها

حالا معلوم نیست بازیکنی که با چشمان اشک بار از تیمش موقتا خداحافظی میکند و رسما اعلام میکند که با اتمام خدمت قرار است به سپاهان برگردد چگونه میتواند در بازیهای رو در روی و حساس دو تیم تعصبی برای موفقیت سرخپوشان آذربایجان داشته باشد  و مگر غیر از این است که وقتی یکی خودش اعلام میکند که به اجبار به تراکتور می آید، در بازی حساسی چون مصاف آخر فصل گذشته تراکتور و نفت که بازی فینال لقب میگیرد چگونه میخواهد از جان و دل برای قهرمانی تراکتور تلاش کند.

1451424094_sharifii

کاش مدیران غیرفوتبالی تراکتور از تجربه های گذشته درس میگرفتند تا دوباره چوب ندانم کاری آقایان را هواداران میلیونی این تیم نخوردند و تیم مدعی قهرمانی سال گذشته به این راحتی به میانه های جدول لیگ نمیرفت و قهرمان سابق جام حذفی با بی غیرتی و کم کاری برخی ها در خانه از استقلال تهران شکست نمیخورد و جام حذفی را از دست نمیداد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :