بعد از انتشار اخبار مختلف در رسانه های بومی و پیگیری مشکل تیم پرافتخار دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز از سوی مسئولین شهری خوشبختانه شاهد تشکیل جلسه هیات مدیره شرکت و تصمیم بر تداوم تیم داری در رده قهرمانی بودیم تا دوباره نام تبریز و اذربایجان در شهرهای مختلف اسیایی بر سر زبان ها باشد.

به گزارش تبریزمن، حق شرکت تیم دوچرخه سواری نیمه حرفه ای پتروشیمی تبریز در سال ۲۰۱۶ به UCI واریز شد تا همچنان مردم تبریز شاهد افتخارافرینی های جوانان غیور اذربایجان در دوچرخه سواری اسیا و ایران باشیم و مرحله بعدی تور اذربایجان همچنان با رکابزنی پتروشیمی چی ها ادامه داشته باشد.

تیم پتروشیمی تبریز که در چند سال گذشته همیشه در این فصل از سال با مشکل تداوم فعالیت اش مواجه میشود امسال بعد از انتشار خبرهای مختلف در رسانه ها و صحبت های مسئولین شهری در لزوم سرمایه گذاری شرکت پتروشیمی در ورزش قهرمانی بخاطر مشکلات زیست محیطی ای از فهالیت این شرکت دامن گیر مردم تبریز میشود، هیات مدیره این شرکت با تصمیمس جدید دوباره حمایت خود را از این تیم ادامه داد تا رکابزنان بومی پتروشیمی برای فصل بعدی دوچرخه سواری در آسیا و جهان مشکلی نداشته باشند.

طبق اخرین شنیده ها مدیران پتروشیمی تصمیم به برخی تغییرات در این تیم گرفته ها تا با جوانگرایی بدنبال پشتوانه سازی برای سالهای اینده باشند، به همین خاطر مسئولیت تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز به کاظم خاتون آبادی سپرده شده است تا روند فعالیت این تیم منظم تر و منسجم تر شود.

دبیر هیات دوچرخه سواری هم در این باره گفته است که بر اساس تصمیم هیات مدیره شرکت بزرگ پتروشیمی ، کاظم خاتون آبادی که سالهای گذشته هدایت این تیم را بر عهده داشت، دوباره به تبریز بازگشته تا هدایت تیم را برعهده گیرد و شاهد تغییر سرمربی تیم نیز هستیم.

گفته میشود که برخی بازیکنان و کادر فنی تیم نیز در جهت جوانگرایی تغییر یافته اند و قادر میزبانی و احدکاظمی بعنوان کهنه کار ترین رکابزنان تبریزی از این تیم جدا شده اند.

این گزارش می افزاید تیم دوچرخه سواری نیمه حرفه ای پتروشیمی تبریز یکی از پرافتخارترین تیمهای ورزشی استان و کشور بشمار میرود که هم اکنون تیم دوم جدول رده بندی تیمهای آسیایی می باشد و در شش سال گذشته همیشه بعنوان تیم برتر اسیا فعالیت کرده و نقش بسزایی در کسب سهمیه المپیک در رشته دوچرخه سواری داشته است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :