ماشین سازی تبریز توانست در بازی بیرون از خانه خود با تساوی دو بر دو مقابل تیم صدرنشین پیکان تهران علاوه بر کسب یک امتیاز، توانست بعد از هفته ها اولین گل فصل را وارد دروازه پیکان سواران کند.

به گزارش تبریزمن، این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل در نیمه نخست رو به پایان بود که امیر قاسمی نژاد در دقیقه ۴۵ برای سبز قبایان گلزنی کرده و ماشین سازی را برنده به رختکن فرستاد ، پس از شروع نیمه دوم فشار پیکانی ها افزایش یافت تا در نهایت علیرضا فغانی یک پنالتی در دقیقه ۶۱ برای این تیم گرفت تا محمد مهدی نظری نتیجه بازی را به تساوی بکشاند.

پس از این گل بازیکنان ماشین سازی برای فرار از نتیجه مساوی حملات خود را گسترش دادند و این بار ماشین سازی صاحب پنالتی شد تا امین قاسمی نژاد دومین گل ماشین سازی و خودش را در این دیدار به ثمر برساند تا ماشین سازی همچون دو بازی نخست خود در خارج از خانه با نتیجه ۲-۱ به سوی سه امتیاز دیدار قدم بردارد اما تنها تیم بدون باخت لیگ یک که خود را بازنده دیدار خانگی می دید با گل دقیقه ۸۸ محمد مهدی نظری مجددا بازی را به تساوی کشاند تا امتیاز این دیدار بین دو تیم تقسیم شود.

با تک امتیاز این دیدار ماشین سازی با ۱۱ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت ، یکی از نکات جالب این بازی دو گل خورده برای پیکان در یک بازی است، چرا که این تیم در ۶ بازی گذشته خود هیچ گلی دریافت نکرده بود.

ماشین سازی هفته آینده روز دوشنبه ، ششم مهرماه از ساعت ۱۶:۰۰ در ورزشگاه تختی (باغشمال) در تبریز میزبان پاس همدان  می باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :