مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: تدوین طرح و برنامه های سالانه توسط معاونت های این اداره کل لازمه پیشبرد اهداف تبریز ۲۰۱۸ است.

به گزارش تبریزمن، مرتضی آبدار پیش از ظهر دوشنبه در جلسه شورای معاونان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی ضمن تشریح دستور العمل اجرایی، احکام مدیران بخش های مختلف را ابلاغ کرد.

وی در این جلسه گفت: به منظور بهره گیری از تمامی نیروهای شایسته معاونت ها و دانش و تجربه ارزشمند همکاران، در امر تحول و ساختار سازمانی اقدامات خوبی صورت گرفته وی امید است با ساماندهی و تقویت نیروی انسانی و با حفظ کرامت انسانی کارکنان این اداره کل گام های موثری در راستای انجام وظایف سازمانی برداشته شود.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از مدیران جدید خواست تا با تهیه و تدوین طرح و برنامه های سالانه از سوی معاونت ها زمینه فعالیت های هدفمند و علمی و در نهایت بستر پیشبرد هدف تبریز ۲۰۱۸ را فراهم سازند.

گفتنی است در این جلسه و با صدور احکامی از سوی مدیر کل میراث فرهنگی استان، احمد حمزه زاده به عنوان جانشین مدیر کل و رئیس شهرستان تبریز، فرشاد رستمی مدیر واحد مطالعات، طرح و برنامه، حسین اسدی با حفظ سمت مسئول امور حقوقی، املاک و امور قراردادها و احد قهرمانی مشاور عالی مدیر کل معرفی شدند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :