به گزارش تبریزمن، تراکتورسازی و ملوان که هر دو جزو تیم های نظامی حاضر در لیگ برتر محسوب می شوند از چند روز قبل و هم زمان با آغاز نقل و انتقالات زمستانی وارد مذاکره شدند تا یکی ، دو بازیکن خود را معاوضه کنند. در شرایطی که هر دو باشگاه با نارضایتی چند بازیکن خود مواجه هستند برای پایان دادن به این وضعیت و برطرف کردن نقاط ضعف خود پرونده جابه جایی نفراتی مثل بختیار رحمانی و عزت پورقاز را باز کردند که شنیده می شود توافقات خوبی هم میان دو باشگاه صورت گرفته است.

تراکتورسازان که چندان از بختیار رحمانی رضایت ندارند بعد از این که این بازیکن را به پادگان ارجاع دادند تا خدمت خود را بگذراند پیشنهاد معاوضه او با عزت پورقاز مدافع ملی پوش و ناراضی ملوان را ارائه داند که ملوانی ها از این پیشنهاد استقبال کردند اما چون بازی حساسی با استقلال پیش رو داشتند تصمیم گرفتند مذاکرات نهایی در خصوص این جا به جایی را به روزهای ابتدایی فصل موکول کنند.

مسلما با افزایش یافتن احتمال جا به جایی بختیار رحمانی با عزت پورقاز هر دو باشگاه می توانند از این توافق سود ببرند چون تراکتوری ها در ساختار تدافعی با مشکلاتی مواجه هستند و ملوانان هم از نداشتن بازیکن بازیسازی همچون بختیار در ترکیب خود رنج می بردند.

طبق شنیده های تبریزمن، گفته می شود تراکتورسازان پیشنهادی هم به باشگاه ملوان داده اند. اینکه شاهین ثاقبی بازیکن سرباز تراکتورسازان که به عنوان یکی از ستاره ها و ملی پوشان این تیم محسوب می شود، با باشگاه ملوان قرارداد سه ساله دارد و سرخ پوشان پیشنهاد داده اند در صورت به بن بست رسیدن دیگر پیشنهاد ها این موضوع را نیز بررسی کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :