زرد پوشان اصفهانی رکورد جالبی از خود به جای گذاشته و در ۱۲ بازی اخیر خود در رقابت های لیگ و جام حذفی هیچ باختی را تجربه نکرده اند.

به گزارش تبریزمن،‌ سپاهانی ها از ۲۷ فروردین تا بدین جای سال ۹۴ شش بازی در مسابقات لیگ فصل گذشته که منجر به قهرمانیش شد، و ۵ بازی هم در مسابقات اخیر لیگ‌برتر به همراه یک دیدار در جام‌حذفی انجام داده و صاحب ۱۱ برد و یک تساوی شده اند.

تیم فوتبال سپاهان در این مدت تنها برابر فولاد خوزستان به تساوی رسیده و دیگر بازی های خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

این تیم در حساس ترین و مهم ترین دیدار خود، روز سه شنبه میزبان تراکتورسازی خواهد بود.

شاگردان تونی اولیویرا نیز در اندیشه پیروزی و کسب هر سه امتیاز این دیدار هستند و با توجه به رکورد نباختن اصفهانی ها در دوازده بازی متوالی می توان گفت که سرخ پوشان محبوب آذربایجان در اندیشه پاره کردن نوار بدون شکست طلایی پوشان می باشند.

سرخپوشان فوتبال آذربایجان پیش از این در رقابت های لیگ برتر نه عملکرد خوبی داشتند و نه موفق به کسب امتیازاتی شدند که شایستگی آن را داشتند، حال باید دید پس از تعطیلات طولانی مدت در رقابت های لیگ برتر، پیرمرد پرتغالی تراکتورسازان توان بازگرداندن این تیم به دوران اوج خود را خواهد داشت یا شاهد ادامه روند نا مناسب آن خواهیم بود.

photo_2015-09-13_05-57-10


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :