به گزارش تبریزمن، تیم فوتبال تراکتورسازی پس از نتایج نه چندان خوبی که با اولیویرا کسب کرد برای ادامه لیگ به سراغ امیر قلعه‌نویی رفت. این مربی در ۳ بازی اخیر قرمزپوشان تبریزی هدایت تراکتورسازی را برعهده داشته است.

با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نیم‌فصل قلعه‌نویی قصد دارد تیمش را تقویت کند و به همین منظور نام نفراتی را که نیازی به آنها ندارد را در لیست فروش باشگاه قرار داد و نام بازیکنان مد نظر را نیز به مسئولین ارائه کرد.

مهدی کیانی، فرزاد حاتمی و ایوب کلانتری سه بازیکنی بودند که با عقد قرارداد به این تیم پیوسته و در تمرینات سرخ پوشان شرکت کردند. همچنین این بازیکنان هم اکنون در اردوی تهران حضور داشته و خود را برای بازی روز سه شنبه با نفت تهران آماده می کنند.

امیر قلعه نویی در مصاحبه جدید خود خبر از خرید سه بازیکن جدید داده است. سرمربی تراکتورسازی در خصوص بازیکنان جدید این تیم گفت: ۳ بازیکن بسیار خوب را خریدیم و بعد از تعطیلات تراکتور واقعی را خواهید دید، درست مثل سرمربی جدید چلسی که گفته چلسی واقعی را در نیم فصل دوم ببینید. من قبول دارم که بچه‌ها مشکل بدنی دارند اما این موضوع به زودی حل خواهد شد. در ضمن این را بگویم که ما علاوه بر ۳ بازیکنی که خریده‌ایم، ۳ بازیکن دیگر نیز جذب خواهم کرد.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :