به گزارش تبریزمن، تراکتورسازان توانستند با ارائه یک بازی حساب شده این بازی را به سود خود به پایان برسانند و با نتیجه یک بر صفر سه امتیاز مهم این بازی را به حساب خود واریز کنند.

یاران امیر قلعه نویی نشانی از تیمی که امتیازات فراوانی را در لیگ برتر از دست داده است ندارد، همانطور که در بازی اول برابر این تیم نداشت، تراکتورسازان در این بازی ها بسیار باهوش و حساب شده بازی می کنند و از حالا خود را آماده صعود به دور دوم بازی ها کردند، آنها نیمه اول این بازی را بسیار حساب شده  بازی کردند و بازیکنان این تیم در خطوط مختلف بسیار هوشیار بازی کردند.

البته از میانه های نیمه اول این بازی متعادل پی گیری شد اما بازیکنان تراکتور به فکر انجام وظایف خود بودند و در نهایت توانستند با همکاری استثنایی رفیعی و بختیار تنها گل خود را در این نیمه به ثمر برسانند.

در نیمه دوم طبیعی بود که اماراتی ها برای جبران مافات به پیش بیایند و برای بازکردن دروازه تراکتورسازان اقدام کنند و به همین دلیل تنکاته مهاجم عصبی خود را از بازی بیرون آورد و جونز فرصت طلب را زمین فرستاد اما تراکتورسازان که حساب شده بازی می کردند از باز شده دروازه خود تا پایان جلوگیری کردند.

یاران قلعه نویی در این نیمه به فکر دفاع بودند تا حمله، اما ضدحملات خطرناکی را به سمت دروازه حریف تدارک می دیدند، در این نیمه به غیر از یکی دو اشتباه که توسط سرخ پوشان صورت گرفت در باقی دقایق بازی، آنها با ذکاوت عمل کردند و در نهایت توانستند برای دومین بازی پیاپی الجزیره امارات را با شکست روبرو کنند و با شش امتیاز در صدر جدول گروه سوم لیگ قهرمانان قرار بگیرند.

تراکتوری ها در بازی بعدی باید به تاشکند بروند تا در برابر تیم پاختاکور قرار بگیرند، این بازی در روز ۲۵ اسفند ماه برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :