رشید مظاهری،دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ،فقط ۸ دقیقه کم آورد ونتوانست نام خود را بین معدود افرادی قرار داد که در تاریخ لیگ ایران حداقل ۵۰۰ دقیقه متوالی دروازه تیم خود را حفظ کرده اند.

به گزارش تبریزمن، مظاهری که در دقیقه ۶۴ بازی برابر پرسپولیس در تهران ودر هفته چهارم گل دریافت کرده بود،در دقیقه ۱۶ بازی برابر تیم فوتبال تراکتورسازی در هفته دهم مسابقات لیگ گل خورد و مقاومتش شکسته شد او بعد از ۴۹۲ دقیقه وبعد از حفظ دروازه اش در ۵ بازی متوالی بین ۲ گل مورد اشاره، تسلیم شد، البته او بعد از گلی که در دقیقه ۱۶ دریافت کرد ۳ گل دیگر هم خورد وگلهای دریافتی ذوب آهن بر این اساس به ۷ گل رسید اما به هر حال گلر خوب ذوب آهن تنها ۸ دقیقه کم آورد!

پس از آنکه رشید مظاهری و ذوب آهنی ها در ۵ بازی پیاپی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شدند در بازی دهم خود و در برابر تراکتورسازان، چهار بار دروازه خود را باز شده دیدند.

مظاهری آخرین بار در بازی برابر پرسپولیسی ها در هفته چهارم این رقابت ها، در وازه خود را باز شده دید، پس از آن در پنج بازی کلین شیت کرد تا در نهایت پس از ۴۵۰ دقیقه در بازی امروز برابر تراکتورسازان در تبریز چهار بار اسیر بازیکنان این تیم شد و رکورد خود را بر باد رفته دید.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :