به گزارش تبریزمن، این روزها بعد از نوسان تراکتورسازان در نتیجه گیری و انتقادات متعددی که از مدیریت باشگاه بخاطر بومی زدایی، سربازی گیری بی حساب و کتاب، تغییر کلی بدنه و شاکله اصلی تیم و نیز عدم جذب بازیکنان خارجی خوب در رسانه های مختلف وجود دارد، مدیریت باشگاه در اقدامی جالب بعد از شکست مقابل تیم علی دایی در قم بجای حضور در برنامه تلوزیونی موج فوتبال و پاسخ گویی به هواداران میلیونی این تیم در اقدامی جالب حاضر به حضور در استدیو برنامه برای جوابگویی به هواداران نشد.

عباسی که از همان روزهای اول مدیریتش در تراکتورسازان همیشه از جمع های رسانه ای دوری می جست این بار علاوه بر حضور پیدا نکردن در برنامه تلوزیونی شبکه سهند در اقدامی جالب از حضور کاپیتان تیم هم ممانعت به عمل اورده تا نشان دهد نمیخواهد خیلی از مسائل درونی تیم و مشکلات مدیریتی به بیرون درز کند.

آقای مدیرعامل که قبلا از سوی برنامه موج فوتبال و مجری جوانش چندین بار در مقابل هزاران ببینده تلوزیونی از جوابگویی به سوالات متعدد باز مانده بود این بار در اقدامی جالب تر کلا حاضر به حضور در برنامه نشده تا خیال خود را راحت کند.

عباسی

امروز درحالیکه هماهنگی های لازم از سوی دست اندکاران موج فوتبال با مدیر رسانه ای تراکتورسازان برای حضور کاپیتان تیم در برنامه موج انجام گرفته بود ساعاتی مانده به شروع برنامه اطلاع داده میشود که سرپرست تیم اجازه حضور کاپیتان را با دستور مدیرعامل باشگاه نداده است.شنیده میشود که ذوالفقاری که این روزها یکی از بزرگترین مشاوران و یاران عباسی می باشد اعلام نموده که آقای عباسی اجازه نمیدهد تا کاپیتان تراکتوری ها در برنامه حاضر شود.

تونیعلاوه بر عباسی و ایران پوریان قرار بود در برنامه امروز موج تونی اولیویرا هم حضور داشته باشد ولی وی نیز از طریق مترجم خود اعلام میکند که فعلا قصد حضور در برنامه تلوزیونی را ندارد و میخواهد روزی به برنامه تلوزیوینی بیاید که لیگ تمام شده تا بتواند برخی موارد را براحتی بگوید تا همه در جریان موضوعات مختلف قرار گیرند.

 

حال معلوم نیست در باشگاه تراکتورسازی چه میگذرد که مدیرعامل غیربومی اش خود را از رسانه ها دور میکند و حاضر به جوابگویی در مورد مشکلات یکی از محبوب ترین و پرهوادار ترین تیم های فوبتال کشور نیست. عباسی که از روز اول به خاطر غیر فوتبالی بودن و غیر بومی بودنش همیشه مورد انتقاد رسانه ها بود این روزها با نتایج نه چندان تیم تراکتورسازی بیشتر از قبل مورد انتقاد قرار میگیرد ولی در این جال حاضر به پاسخگویی و روشن سازی مشکلات تیم هم نیست.

اینکه مدعی اصلی قهرمانی سال گذشته چرا امسال اسپانسر مالی ندارد و روی پیراهن هایش خالیست، اینکه تیمی با میلیون ها هوادار چرا کانون هواداران فعالی ندارد و اینکه چرا بودجه باشگاه طبق گفته ها کاهش یافته از بزرگترین علامت های سوال پیش روی فعالیت این مدیر کم تجربه و غیر بومی می باشد.

این روزها میلیون ها هوادار تراکتورسازان در نقاط مختلف کشور منتظرند تا ببیند تکلیف این تیم و مشکلاتش چه میشود و آیا کسی پیدا میشود تا سر و سامانی به این وضعیت بدهد دیگر تراکتور هیچ وقت نمیتواند بزرگانی چون سردار پورجمشیدیان ها را به خود ببیند که در روزهای حساس به یاری تیم میشتافتند و گره از مشکلات آن باز میکردند و آیا کسی به صدای هواداران گوش خواهد داد تا بشنود مشکلات تیم و باشگاه چیست و بداند که تراکتور بدون مدیر بومی و لایق نمیتواند کاری به جایی ببرد؟!

در این بین هواداران تراکتورسازی هر روز شاهد تغییر در بین افرادی هستند که هر کدام مخالفان خاص خود را دارند، عباسی که مدیرعاملی بی تجربه در فوتبال و غیر بومی در آذربایجان بود و بخاطر ایجاد تغییرات گسترده در بدنه تیم در ابتدای فصل و جذب بیش از اندازه بازیکنان غیر بومی و سرباز همیشه در مظان اتهام قرار داشت، ذوالفقاری که همیشه متهم به بومی زدایی در تیم و ارائه مشاوره های خاص به مدیرعامل بود و همیشه از سوی بازیکنان بومی متهم به تلاش برای دور شدنشان از تراکتور میشد و امسال هم از سوی تونی به عنوان دشمن تراکتور معرفی شد و پیرمرد دوست داشتنی و سیبیلویی که این روزها برخی ها وی را به کم کاری و نداشتن تعصب متهم میکنند.

 

آشتی تونی سرپرست تراکتور


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :