به گزارش تبریزمن، محمدرضا مهاجری سرمربی تیم پدیده مشهد در نشست خبری قبل از بازی تراکتور گفت: خوشحالیم که یکبار دیگر در شهر تبریز بازی داریم و امیدوار هستم از ارائه فوتبالمان هواداران و بینندگان راضی باشند.

وی افزود: بازی مقابل این تراکتور کار بسیار سختی است چرا که بازیکنان خوبی به این تیم اضافه شده همچنین قلعه نویی به عنوان یکی از بهترین مربیان لیگ نیز روی نیمکت آن نشسته است. با این تغییراتی که در سرخ پوشان تراکتور رخ داده می توان گفت این تیم اسبش را برای نیم فصل دوم زین کرده است.

وی ادامه داد: ما نیز با توجه به زمانی که داشتیم در نیم فصل، نفرات جوانی را جذب کردیم. امیدواریم فردا روند خوب خود را در مقابل تراکتور ادامه دهیم.

سرمربی پدیده اظهار داشت: به جدول نگاه کنید، تراکتورسازی باخت بسیار کمی دارد که یکی از آن باخت ها در مقابل پدیده رقم خورده است.

وی در خصوص محرومان و مصدومان تیمش در بازی فردا بیان کرد: محروم نداریم، ولی متأسفانه در تمرین دیروز شاکری، میلاد غریبی و محسن بیات را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

مهاجری تصریح کرد: تماشاگر جزء لاینفک فوتبال است، تمام زیبایی کار به این است که هواداران از هنر بازیکن یا مربی لذت ببرند. اگر تماشاگر نباشد قطعا خیلی از چیز ها را از دست خواهیم داد. زمانی استادیوم یادگار امام لبریز از هوادار بود.

وی فت: کسب پیروزی و سه امتیاز در بازی فردا از اهداف ما می باشد و امیدواریم بازیکنانم بتوانند تمام تلاش خود را داشته باشند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :