تنها چند ساعت مانده تا هواداران فوتبال آذربایجان یکی از نفس گیرترین و حساس ترین بازی های عمرشان را به نظاره بنشینند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم فوتبال تراکتورسازی و النصر امارات از ساعت ۲۰:۰۰ امروز در چارچوب رقابت های دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم خواهند رفت.

مصافی که مطمئنا سرخپوشان فوتبال آذربایجان با انگیزه انتقام شکست ناباورانه ۴ بر یک در بازی رفت وارد آن خواهند شد، آن ها برای صعود به دور بعد باید با نتیجه سه بر صفر مقابل حریف خود به برتری دست یابند یا اینکه حداقل بیشتر از سه گل زده و تا حد امکان گل های کمی دریافت کنند.

این موضوع در نگاه اول بسیار دشوار می نماید و حقیقتا هم اینگونه است اما تراکتورسازی پشتوانه ای دارد که باعث شده حتی در اینچنین شرایط سختی، امیدهای زیادی برای صعود و برتری داشته باشد.

امروز بار دیگر هزاران هزار نفر از هواداران دو آتیشه و پرشور فوتبال از سراسر آذربایجان خود را به استادیوم یادگارامام خواهند رساند تا جهنمی سوزان برای حریف اماراتی ایجاد کنند.

یادگارامام

امروز بار دیگر یادگار امام همچون دیگ جوشانی ملتهب خواهد شد تا بلکه بازیکنان تراکتور همچون سایر بازی هایشان در نیم فصل دوم، نمایشی بی نظیر از خود نشان داده و نتیجه را به سود خود تغییر دهند.

برتری مقابل النصر و صعود به دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در آخرین بازی فصل تیم های فوتبال آذربایجان، می تواند کام هواداران فوتبالدوست استان را بیش از پیش شیرین کند، نتایج خوب تیم گسترش فولاد و عزم راسخ این تیم برای فصل بعد – که از خرید های این تیم نمایان می شود – به همراه صعود ماشین سازی به لیگ برتر و حمایت های خوبی که از این تیم خواهد شد دگربار شور و شوق زیادی را در مردم ایجاد کرده است، حال بار دیگر این فرصت فراهم است تا تراکتورسازی به عنوان ویترین فوتبال آذربایجان در آسیا، با کسب برتری مقابل النصر، همه نگاه ها را به سمت خود جلب کرده و بیش از پیش افتخار آفرینی کند.

باید منتظر ماند و دید که شاگردان امیرقلعه نوعی در این دیدار حساس و تعیین کننده چه نتیجه ای بدست خواهند آورد، دیداری که همه اهالی فوتبال کشور به آن دلبسته اند تا تراکتورسازی از حیثیت و نام ایران دفاع کند، همه امیدوارند تا هواداران پرشور فوتبال آذربایجان با حضور خود تاریخ سازی کنند و امید و انگیزه برای کسب برتری و تبدیل شکست به پیروزی را به همه بیاموزند….

photo_2016-05-23_23-35-53


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :