به گزارش تبریزمن، حمید استیلی سرمربی تیم ملوان بندر انزلی در مورد مشکلات مالی که این تیم همچنان درگیرش است می‌گوید: مشکلات مالی همیشه وجود دارد و کماکان بچه‌هایمان با وجود تمام این مشکلات می‌آیند و تمرین می‌کنند و واقعا هم صبور هستند و مشکلات همچنان سر جای خودش باقی است. مدیران دارند زحمت می‌کشند من خودم با آقای دنیامالی جلسه خوبی داشتم ایشان قول دادند که هرچه زودتر این مسائل حل شود.

وی در مورد دیدار با تراکتورسازی در هفته سیزدهم از رقابت‌های لیگ‌برتر گفت: بازی سنگینی پیش رو داریم. تراکتورسازی تیم پرمهره‌ای است و ما قطعا برای این دیدار برنامه‌ریزی کرده‌ایم امیدوارم که آسیب‌دیده‌های ما برسند و بتوانیم جلوی تراکتور با توان بالا خیلی خوب بازی کنیم و هوادارانمان نیز می‌توانند با آمدنش به استادیوم نقش پررنگی داشته باشند و به ما کمک کنند.

سرمربی ملوان ا‌ضافه‌ کرد‌: تیم‌مان مصدومان زیادی دارد، اما مهم‌تر‌ از آن مسائل مالی است. اگر مسائل مالی برطرف شود راحت‌تر می‌توانیم کار کنیم و برای دیدار با تراکتورسازی آماده شویم. تراکتورسازی سرمایه‌گذاری زیادی را انجام داده، اما ما هم برای پیروزی برابر این تیم به میدان می‌رویم. همان طور که می‌بینید پژمان نوری با این سن و سال بهتر از چند سال گذشته عمل می‌کند و کاملا در اختیار کار تیمی است. به تیمم ایمان دارم و می دانم که در نیم فصل دوم بهتر این هم می‌شویم.

 

استیلی در پایان در مورد جایگاهشان در جدول افزود: به نظر من جایگاهمان در جدول خوب است و در خیلی از بازی‌ها مستحق باخت یا حتی مساوی نبودیم ولی به این قضیه ایمان داریم که تیم ما بسیار خوب می‌شود بخصوص در نیم فصل دوم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :