به گزارش تبریزمن، در غیاب محمدرضا ایرانپوریان، علی حمودی اولین کاپیتان تراکتورسازان در بازی یک چهارم نهایی جام حذفی بود، در شروع نیمه دوم و با به زمین آمدن میرهانی هاشمی، این بازیکن بازوبند کاپیتانی را به دلیل قدمت بیشتر در این تیم به بازو بست و پس از گل زنی شاهین ثاقبی، هاشمی بازوبند را بر بازوی وی بست و او سومین سرگروه تراکتورسازان در این بازی معرفی شد.

این در حالی است که پس از حضور سامان نریمان جهان به جای شاهین ثاقبی وی بازوبند را نیز به بازو بست و در نهایت تبریزی ها از چهار کاپیتان در ترکیب خود استفاده کردند.

تونی اولیویرا سرمربی تراکتورسازان نیز در نشست خبری بعد از بازی نیز در رابطه با حضور ۴ کاپیتان در این بازی گفت: شما می دانید چرا در فصل گذشته ما این موضوع را نداشتیم؟ به این دلیل که در آن تیم مهدی کیانی حضور داشت بازیکنان جدید امسال به ما اضافه شدند و از طرفی ایران پوریان محروم بود بعد از ۴ ماه من تازه دارم بعضی از بازیکنان را می شناسم . از این تیمی که امروز در زمین بودند فقط میرهانی هاشمی و سعید آقایی از قبل حضور داشتند به همین دلیل کاپیتان های مختلفی داشتیم اولین چیزی که وقتی به این کشور می آیم رعایت می کنم اداب و فرهنگ و مذهب است آداب اینجا بستن بازوبند برحسب سابقه است.

phpThumb_generated

phpThumb_generat

phpThu

ph


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :