تراکتورسازی با این پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی باید در گچساران به مصاف نفت و گاز این شهر برود و برنده دیدار آلومینیوم  و سپاهان که بازی‌شان به وقت اضافه رفت به مصاف برنده دیدار نفت مسجد سلیمان – سایپا خواهد رفت.

به گزارش تبریزمن،‌ از رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ۹۶-۹۵ دو تیم تراکتورسازی و برق جدید شیراز از ساعت ۱۳:۳۰ در ورزشگاه اختصاصی تراکتور مقابل هم قرار گرفتند. پیش از این مسابقه تراکتور موفق شده بود در برابر فولاد یاسوج و ملوان به برتری دست یابد. برق جدید هم در دو دربی، مقابل فجرسپاسی و قشقایی شیراز به برتری دست یافته بود.

در این مسابقه تراکتور نیمه اول را با یک گل به سود خود خاتمه داد. در دقیقه ۳۸ مسابقه تراکتورسازی صاحب یک ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه شد. سروش رفیعی پشت توپ ایستاد و ارسال زیبایی انجام داد که توپ روی سر محمد نوری نشست و ضربه او به کنج دروازه برق نوین شیراز رفت. در نیمه دوم هم تراکتورسازی دقایق ابتدایی نیمه را در اختیار داشت. تا این که در دقیقه ۶۱ مسابقه محمد ابراهیمی در جناح چپ صاحب توپ شد و پس از عبور از یک بازیکن برق توپ را ارسال کرد. ضربه سر فرزاد حاتمی از داخل محوطه ۶ قدم با برخورد به مدافع حریف تغییر مسیر داد و وارد دروازه برق شد. در ادامه برقی ها می توانستند به گل برسند اما آن ها تنها توانستند تیر دروازه تراکتور را به لرزه درآورند. به این ترتیب تراکتور با برتری ۲ بر صفر در این مسابقه حریف نفت و گاز گچساران شدند که دیروز فولاد را حذف کرده بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :