سرمربی تیم تراکتورسازی گفت:ما در نقل و انتقالات بهترین تیم بودیم و انشاالله بهتر از این هم بشویم.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل راه آهن اظهار داشت: تسلیت می گویم درگذشت دو تن از اسطوره های فوتبال ایران را به شما عزیزان. در ترافیک ماندم و دیر رسیدم.

وی ادامه داد: در تعطیلات لیگ سعی کردیم مشکلات تیم مان را حل کنیم. همین جا از هیات مدیره محترم و عباسی و کادر اجرایی باشگاه تشکر می کنم. ما در نقل و انتقالات بهترین تیم بودیم و انشاالله بهتر از این هم بشویم. اردوی بسیار خوبی را برگزار کردیم. البته موفق نشدیم بازی دوستانه چندانی انجام دهیم. راه آهن تیم خوبی است. تیم های تارتار همیشه فوتبال خوبی را به نمایش گذاشته اند.

وی ادامه داد: ما قبلا مشکل بازیکن داشتیم اما الان جنس مان جور است. امیدواریم تا بازیکنان بازی خوبی را ارائه دهند. البته بعد از تعطیلات تیم ها تا به شرایط ایده آل بازگردند زمان می برد.

سرمربی تراکتورسازی همچنین خاطرنشان کرد: وقتی به ملوان سه گل می زنیم نشان می دهد که در خط حمله زهردار شده ایم. مهاجمان سرعتی و بلندزن در تیم مان وجود دارد که مشکلات احتمالی را از بین برده است. از مسئولان جزیره کیش تشکر می کنم. اگر به اردوی ترکیه می رفتیم سه بازی خوب انجام می دادیم اما باز هم راضی هستیم.

وی در ادامه درباره بختیار رحمانی اذعان داشت: بختیار رحمانی به تمرینات برگشته است و با انگیزه کارش را انجام داده است. امیدوارم بختیار، بختیارگونه فوتبال بازی کند. فگر می کنم رحمانی در این تعطیلات به شرایط آرمانی بازگشت و انشاالله در آینده هم مانند گذشته اش فوتبال بازی کند.

قلعه نویی درباره جذب دروازه بان گفت: چون ما در دو جام درگیر هستیم و بازی های فشرده ای داریم در پی جذب یک دروازه بان باتجربه هستیم. با مسعود همامی به توافقات اولیه رسیده ایم. البته میثاق معمارزاده هم در لیست ما حضور داشت.

وی درباره مشکلات مالی تراکتورسازی اذعان داشت: دیروز و امروز ما پرداختی داشتیم. به همین جهت از مسئولان باشگاه تشکر می کنم. همچنین به پشتیبانی تیم هم پرداختی صورت گرفت.

قلعه نویی در پایان درباره فردی که پیش ازاین گفته بود برای تیمش مشکل ساز می شود و به همین دلیل این تیم نتوانست به ترکیه برود گفت: در ترکیه تیم های زیادی می آیند و اردو می زنند. در کمپ های موردنظر قرارداد بسته می شود اما این اتفاق برای ما رخ نداد و نمی دانم چرا نتوانستیم به ترکیه برویم. تیم های بزرگ دنیا مانند بایرن مونیخ هم به اردوی اسپانیا می روند تا خود را آماده مسابقات کنند. متاسفانه نرفتن به این اردو کمی ما را از هدف مان دور کرد. آقایی که خدمت تان عرض کردم برای تیم ما مشکل درست می کند داخل باشگاه و هیات مدیره نیست و بعد از تصویب هیات مدیره مشکلاتی پیش آمد که نتوانستیم به این اردو برویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :