به گزارش تبریزمن، هفته بیست و یکم لیگ برتر با پیروزی استقلال، تراکتورسازی و نفت تهران به پایان رسید و استقلال تهران با برد برابر گسترش صدر را ا هم نام خوزستانی اش پس گرفت، استقلال اهواز نیز همچنان قعرنشین لیگ ماست.

هافبک‌ها:

سیناعشوری( تراکتورسازی):

دیدار برابر سپاهان نمایش خوب عشوری در میانه میدان را به همراه داشت و البته گل اول تراکتوری ها روی پرتاب بلند عشوری به دست آمد، پرتاب هایی که مشخص بود تبریزی ها برای استفاده از آنها برنامه دارند، عشوری در جنگ میانه میدان سعی کرد هافبک های طراح سپاهان را از کار بیندازد که در این مورد تا حدی موفق بود.

مهاجمان:

مهدی شریفی( تراکتورسازی):

برای اولین گل شریفی در لباس تراکتورسازی تنها حضور چند دقیقه ای برابر تیم سابقش سپاهان کافی بود، شریفی در لحظات پایانی برابر سپاهان توانست گل دوم تیمش را بزند تا سه امتیاز مهم خانگی به حساب تبریزی ها ریخته شود، گلی که گریه های او را به همراه داشت.

سروش رفیعی (تراکتور سازی)

هافبک طراح و فانتزی تراکتورسازان، در دیدار تیمش مقابل سپاهان بار ها با پاس های کلیدی و تو در خود، مهاجمان تیمش را در فرصت مناسب برای به ثمر رساندن گل قرار داد. تراکتور که موفق شد در دیداری سخت مقابل سپاهان پیروز شود، بخش عظیمی از آن را مدیون سروش رفیعی است.

سروش رفیعی

همچنین، از تیم گسترش فولاد نیز محمد ابراهیمی در بین بهترین های هفته قرار گرفته است.

محمدابراهیمی(گسترش فولاد):

محمد ابراهیمی علی رغم اینکه نتوانست پنالتی تیمش را به گل تبدیل کند اما در برابر استقلالی ها با تکنیک خودش به خوبی بازی کرد و راه های فرار و حمله را بلد بود، ابراهیمی که این فصل بسیار به کار کمالوند آمده یکی از بهترین های دیدار جداب استقلال و گسترش بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :