سرمربی استقلال تهران:بازی بزرگی را پیش رو داریم و این را هم به خوبی میدانیم که تراکتورسازی هواداران زیادی دارد، بازی فردا یک فینال است و حکم فینال را دارد امیدواریم با این پیروزی به فینال برسیم.

به گزارش تبریزمن،پرویز مظلومی در نشست خبری قبل بازی با تراکتورسازی در جمع خبرنگاران گفت:بازی جام حذفی بازی مرگ و زندگیست و تیم ها زحمت زیادی می کشند تا راهشان ادامه داشته باشد، مثل لیگ نیست و با یک باخت از گردونه مسابقات خارج می شوی.

وی ادامه داد:بازی بزرگی را پیش رو داریم و این را هم به خوبی میدانیم که تراکتورسازی هواداران زیادی دارد، بازی فردا یک فینال است و حکم فینال را دارد امیدواریم با این پیروزی به فینال برسیم.

ادامه داد:تراکتورسازی صخره بزرگی است که به آن برخوردیم و ما باید این صخره را از سر راهمان برداریم ما این را می دانیم بازی سختی را پیش رو داریم و من امیدوارم با پیروزی در این بازی به فینال برسیم.

پرویز مظلومی

مظلومی افزود:تیم فوتبال تراکتورسازی را به خوبی آنالیز کرده ایم و در این بازی از نقاط ضعف آنها استفاده خواهیم کرد و فردا روش بازیمان نسبت به لیگ تغییر خواهد کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره مسابقات جام حذفی نیز گفت:در جام حذفی به دنبال رکورد نیستیم و دنبال کسب جام هستیم تا بتوانیم هوادارانمان را خوشحال کنیم، خود آقای قلعه نویی پیشینه خوبی با جام حذفی دارد.

 مظلومی درباره آب و هوای تبریز نیز گفت:هوای تبریز خوشبختانه نسبت به بازی قبل خوب است و شرایط مساعدی دارد و خوشبختانه هوای تبریز همانند هوای تهران آلوده نیست، در تهران به دلیل شرایط بد جوی نتوانستیم آنطور که می خواستیم تمرین کنیم ولی بازیکنانم از هر نظر برای بازی فردا آماده هستند.

وی درباره پنالتی ها نیز گفت:هر تیمی دوست ندارد حذف شود، پنالتی در کل با چاشنی شانس مکمل است و ما نیز برای هر شرایطی خودمان را آماده کرده ایم و به دنبال کشیدن بازی به پنالتی ها نیستیم و سعی خواهیم کرد در ۹۰ دقیقه کار را تمام کنیم.

 

 

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :