قلعه نویی:بازی سختی داریم اگه بتوانیم پیروز میدان شویم می توانیم به قهرمانی هم فکر کنیم، تراکتورسازی واقعی را در نیم فصل دوم خواهید دید سعی داریم سه بازیکن جدید دیگر نیز بگیریم.

به گزارش تبریزمن، سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری قبل بازی با گسترش فولاد گفت:در ابتدا طلب حلالیت می کنم از آنهایی که در نیم فصل دوم از تیم جدا خواهند شد و در مورد بازی فردا باید بگم: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم در مورد باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد اشاره می کنم چرا که آقایان زنوزی و کمالوند محبت کردند، به تراکتور کمک کردند بازیکنانی که احتیاج داشتند را به ما دادند.

وی در ادامه گفت:بازی سختی داریم اگه بتوانیم پیروز میدان شویم می توانیم به قهرمانی هم فکر کنیم، گسترش فولاد روی زمین بازی می کند و بازی کلاسیک  انجام می دهد.

قلعه نویی درباره غایبان تیمش برابر گسترش فولاد نیز گفت:علاوه بر سعید آقایی،شجاع خلیل زاده، سینا عشوری، بختیار رحمانی و سروش رفیعی را در اختیار نخواهیم داشت.

وی افزود:شرایط بدی نداریم بازی به بازی بهتر خواهیم شد، احتمال دارد فردا ایرانپوریان را به عنوان دفاع چپ ازش استفاده کنیم، این تراکتور سازی مشکل بدنی دارد و از دقیقه ۶۰ و ۷۰ به بعد کم می آورد، علاوه بر پر کردن نقاط ضعف خود باید مشکل بدنی تیم را نیز حل کنیم، تراکتورسازی واقعی را در نیم فصل دوم خواهید دید سعی داریم سه بازیکن جدید دیگر نیز بگیریم.

سرمربی تراکتورسازان افزود:اگه قرار هست تراکتور به انسجام تیمی برسد باید همه کمک کنند، اگر می بریم علیه عباسی شعار می دهند مدیرعامل باشگاه تمام تلاش خود را انجام می دهد، همه باید همدل و همراه باشیم تا مشکلی پیش نیاید. اعتقاد من این است که در تبریز بیشتر از سایر شهرها هوادار می آید در بازی فردا نیز امیدواریم حضور پرتعدادی داشته باشند.

قلعه نویی درباره حمزه یونس و بختیار رحمانی نیز گفت:از قبل هم حمزه یونس نبود شرایط سخت هست ولی باید تلاش کنیم تا به تیم مد نظر خود برسیم، در مورد بختیار نیز باید بگم بختیار خودش مشکلش را با خودش هنوز حل نکرده و به همین دلیل بیشترین ضربه را به مجموعه تراکتور می زند.

 سرمربی سرخپوشان تبریزی درباره آخرین وضعیت جذب ادینیو از سوی باشگاه گفت:من در صحبتی که با وی داشتم گفت تیم فعلیم رضایتنامم را نمی دهد، اگر بدهد اولین گزینم تراکتورسازی هست و من هم دوست دارم این بازیکن به تیم سابقش برگرده و حداقل بتونیم یکی از خواسته های هواداران را برآورده کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :