تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سپاهان اصفهان روز چهارشنبه در ادامه لیگ قهرمانان فوتبال آسیا برابر حریفان ازبکستانی به میدان می روند و بدنبال انتقام شکست دور رفت برابر این حریفان هستند.

به گزارش تبریزمن، رقابتهای لیگ قهرمانان فوتبال آسیا روز چهارشنبه پی گرفته می شود و طی آن در یکی از دیدارها از گروه C تیم تراکتورسازی تبریز برای چهارمین بار در دور گروهی به میدان می رود. شاگردان قلعه نویی که در دیدار قبل خود برابر پاختاکور ازبکستان شکست خورده بودند این بار در تبریز میزبان این تیم هستند و تلاش می کنند شکست دور رفت را جبران کنند.

تراکتورسازی در لیگ برتر وضعیت به مراتب بهتری در قیاس با اواسط فصل پیدا کرده است و خود را تا رده پنجم جدول رده بندی نیز بالا کشیده است. آمادگی خوبی که سرخپوشان تبریزی پیدا کرده اند، می تواند این امید را در دل هواداران پر شور تبریزی زنده کند که آنها در دیدار روز چهارشنبه بتوانند انتقام شکست یک بر صفر دور رفت را بگیرند.

تراکتورسازی که با ۶ امتیاز صدرنشین این گروه است در آخرین بازی که در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می کند باید قدر ۳ امتیاز را بداند چرا که دو بازی دیگر برابر الهلال عربستان پیش روی دارد که میزبانی از این تیم را باید در خاک عمان برگزار کند.

سرخپوشان تبریزی در صورتی که برابر پاختاکور پیروز شوند ۹ امتیازی می شوند و در آستانه صعود قرار می گیرند. ضمن اینکه پاختاکور با ۴ امتیاز تا حد زیادی از چرخه مدعیان خارج می شود.

در دیگر دیدار این گروه تیم الهلال رده دومی و ۵ امتیازی میزبان قعرنشین جدول گروه C یعنی الجزیره امارات است و تلاش می کند با شکست این تیم یک گام دیگر برای صعود بردارد.

سپاهان به دنبال بازگشت
در تاشکند تیم سپاهان اصفهان دیگر نماینده ایران برابر لوکوموتیو ازبکستان قرار خواهد گرفت. سپاهان بر خلاف تصورات قبلی دیدار رفت برابر این تیم را در فولادشهر با دو گل واگذار کرد تا بحران مسابقات داخلی در لیگ قهرمانان هم گریبان این تیم را بگیرد.

زردپوشان اصفهانی که با ۳ امتیاز در رده سوم گروه A قرار دارند و فاصله امتیازی ۳ امتیازی با النصر امارات، صدرنشین گروه دارند اما در صورت شکست دوباره برابر لوکوموتیو ازبکستان در آستانه حذف قرار می‌گیرند. شاگردان استیماچ در این بازی بدنبال بازگشت به جدول هستند و چاره ای جز ارایه یک بازی تهاجمی و کسب پیروزی در زمین حریف ندارند.

دو دیدار بعدی سپاهان در مرحله گروهی برابر الاتحاد عربستان است که این تیم هم ناباورانه در سه دیدار قبل خود تنها ۲ امتیاز کسب کرده و در قعر جدول این گروه ایستاده است. الاتحاد این هفته مهمان النصر امارات است و کار دشوار در زمین صدرنشین گروه اول لیگ قهرمانان دارد.

در صورتی که سپاهان و الاتحاد برابر حریفان خود شکست را پذیرا شوند شاید دو بازی پر دردسر این دو تیم در زمین بی طرف تا حد زیادی کم اهمیت شود و تاثیری در سرنوشت صعود کنندگان از این گروه نداشته باشد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :