به گزارش تبریزمن، لیست خرید و مازاد استقلال، موضوعی است که با نزدیک‌ شدن به نیم فصل به یکی از سوال‌های اساسی درباره استقلال تبدیل شده است.

استقلالی‌ها در تعطیلات لیگ، تمرینات خود را با هدف رویارویی با تراکتورسازی پیش می‌برند و بهرام افشارزاده، سرپرست باشگاه درباره وضعیتی که تیم این روزها دارد اینطور توضیح می‌دهد: «خدا را شکر بعد از بازی با سایپا تیم استقلال در یک فضای خوب در حال تمرین کردن است. بازیکنان و کادر فنی تلاش می‌کنند تا همچون هفته‌های گذشته به موفقیت‌های خود ادامه دهند.»

او درباره بازی استقلال مقابل تراکتورسازی در هفته آینده و ادامه رقابت‌های لیگ برتر هم تأکید می‌کند: «همه بازی‌ها سخت است. تراکتورسازی یکی از تیم‌های خوب لیگ است. آنها برای اینکه بتوانند در شهر خود هوادارانشان را خوشحال کنند به دنبال کسب پیروزی هستند.»

با توجه به جو فوتبال تبریز، استقلالی‌ها بابت احتمال تکرار اتفاقاتی که بعد از بازی با فولاد در اهواز افتاده، نگران نیستند؟ افشارزاده در پاسخ به این سوال می‌گوید: «این گرفتاری‌ها فقط در اهواز به وجود می‌آید. مردم تبریز به میهمان نوازی شهرت دارند. در همه شهرها هواداران تیم‌های خود را دوست دارند. ما نگران هیچ اتفاقی نیستیم.»

لیست خرید و مازاد استقلال، موضوعی است که با نزدیک‌ شدن به نیم فصل به یکی از سوال‌های اساسی درباره استقلال تبدیل شده است. هرچند که سرپرست باشگاه همچنان تأکید دارد مظلومی لیستی به او نداده است: «آقای مظلومی هنوز هیچ لیستی به بنده ارائه نکرده است. منتظر هستیم بعد از پایان نیم فصل در این خصوص تصمیم‌گیری کنیم.» در راستای گمانه‌زنی‌هایی که درباره لیست مازاد و لیست خرید استقلال انجام می‌شود، اخیراً حرف و حدیث‌هایی درباره معاوضه برهانی با ارسلان مطهری مطرح شده است. عده‌ای هم معتقدند حتی اگر بحث معاوضه در میان نباشد، برهانی در لیست مازاد خواهد بود. با این حال افشارزاده در این رابطه توضیح می‌دهد: « من نمی‌دانم این شایعات از کجا به وجود می‌آید. دوستانی که چنین مطالبی را عنوان می‌کنند بهتر است کمی مطالعه کنند. برهانی یکی از بازیکنان کلیدی تیم است و در استقلال خواهد ماند.»

صحبت‌هایی که درباره انتخاب روشن به‌عنوان رییس آکادمی استقلال مطرح می‌شود، موضوعی است که افشارزاده خبر قطعی درباره آن را به بعد از جلسه هیأت مدیره موکول می‌کند: «روشن از پیشکسوتان استقلال است. بنده با خیلی‌ها در خصوص آکادمی صحبت کردم. یکی از گزینه‌ها هم آقای روشن است. در این خصوص در جلسه هیات مدیره تصمیم گیری خواهیم کرد.»

جدا از همه این اتفاقات، ادامه حاشیه‌های بازی استقلال با سایپا همچنان حرف و حدیث‌هایی را برای استقلالی‌ها در پی دارد. مثل اظهارنظر حاجیلو که عنوان کرده بود هواداران استقلال خط گرفته بودند تا نکونام را تشویق نکنند! افشارزاده در این رابطه تأکید می‌کند: «به هیچ عنوان چنین چیزی نیست. نکونام از بازیکنان با ارزش تیم ملی و باشگاه استقلال بوده است. بنده به آقای حاجیلو احترام می‌گذارم. چند سال است که او را می‌شناسم. زمانی که در کمیته المپیک بودم خودم ایشان را به‌عنوان سرپرست تیم ملی امید منصوب کردم و یکی از کسانی است که به شخصه به او علاقه مند هستم.»

 

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :