شاگردان امیرقلعه نوعی موفق شدند در هفته سوم لیگ برتر فوتبال طلسم نبردن خود را شکسته و با نتیجه ای خوب به استقبال بازی های دشوار پیش رو بروند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم تراکتورسازی و پیکان از ساعت ۱۸:۰۰ امروز در استادیوم اختصاصی باشگاه تراکتورسازی از سری رقابت های هفته سوم مسابقات لیگ برتر و در چارچوب دیداری حساس به مصاف هم رفتند که در نهایت جدال دو تیم با نتیجه سه بر یک به سود سرخپوشان تراکتور خاتمه یافت.

شاگردان امیر قلعه نوعی بازی را هجومی آغاز کردند و با ارسال های متعدد و پاس های عمقی سعی در ایجاد موقعیت داشتند. در این بین محمد نوری یک موقعیت تک به تک را که روی پاس کرار ایجاد شده بود از دست داد و شوت سرکش لوسیانو ادینهو نیز با برخورد به مدافع حریف و تیر دروازه گل نشد.

تا اینکه حملات سرخپوشان در دقیقه ۲۳ به نتیجه نشست و ادینهو دروازه را با شوتی محکم باز کرد. در ادامه محمد ابراهیمی با یک حرکت سرعتی و انفرادی زیبا و در دقیقه ۲۵ گل دوم تراکتور را به فاصله دو دقیقه از گل اول به ثمر رساند.

تراکتور

اما همین دو دقیقه کافی بود تا امیرحسن صادقی در دقیقه ۲۷ روی اشتباه مدافعان تراکتور یکی از گل های خورده پیکان را جبران کند. در ادامه حملات دو تیم ناکام ماند تا نتیجه مسابقه در ۴۵ دقیقه ابتدایی دو بر یک به سود تراکتور رقم بخورد.

با آغاز نیمه دوم نیز روند هجومی بازیکنان تراکتور ادامه پیدا کرد تا اینکه جاسم کرار نیز موفق شد اولین گل فصلش را برای تراکتور روی پاس سروش رفیعی به ثمر رسانده و اختلاف را به دو افزایش دهد.

در ادامه بازی نیز لوسیانو ادینهو و محمد نوری دو تک به تک دیگر را از دست دادند تا با احتساب تک به تک نیمه اول نوری، سه موقعیت صد درصد گلزنی برای سرخپوشان از بین برود. حملات پیکان نیز زهردار نبوده و مهاجمان این تیم نیز موفق به گلزنی نشدند تا در نهایت دیدار دو تیم با نتیجه سه بر یک به سود سرخپوشان به اتمام رسد.

با این نتیجه تراکتور ۵ امتیازی شده و بالاتر از ماشین سازی با احتساب تفاضل گل در رتبه سوم جدول جای گرفت.

ترکیب تراکتور:

محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، خالد شفیعی، هادی محمدی، سعید آقایی، محمد ابراهیمی، مهدی کیانی، محمد نوری، سروش رفیعی، کرار جاسم، لوسیانو ادینیو


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :