مجید جلالی بعد از پایان این بازی در نشست خبری به خبرنگاران گفت: تراکتورسازی تیم خوب و جوانی است که ستاره های زیادی در اختیار دارد آنها امروز از سه موقعیت دو گل ساختند که این نشان از کیفیت تیمی تراکتورسازی است.

وی با بیان اینکه بازی خوبی برگزار شد، افزود: تراکتورسازی از دو بازی قبلی خود بهتر کار کرد و پیروز از زمین خارج شد، من این پیروزی را به آنها تبریک می گویم.

سرمربی سایپا اظهار داشت: ترکیب ما تغییر چندانی نداشت اما مثلا ترابی نتوانست مثل بازی های قبلی خوب باشد و شاید خستگی ناشی از اردوی ملی هم مزید بر علت شده بود. در مجموع از بازیکنانم راضی هستم.

وی بیان کرد: اما وقتی در ابتدای بازی گل می خوریم همه چیز عوض می شود. تیمی که گل نزند به مشکل بر می خورد. تراکتور یک تیم کامل است و غفلت نتیجه اش باخت است. قبل از تعطیلی خوب بودیم اما بعد از تعطیلی چون ملی پوشانمان نیاز به بازسازی داشتند و فرصت ما هم کم بود. از طرفی نفر جایگزینی هم برای آن ها نداشتم.

جلالی درباره اخراج حاجیلو گفت: یک نفر نزدیک نیمکت ما چند بار دادوفریاد می کرد و من این موضوع را ندیدم اما آقای حاجیلو معترض شدند و داور او را از بازی اخراج کرد. گفتند پسر آقای تونی این کار را انجام می دهد.

جلالی با اشاره به اینکه قبل از تعطیلات لیگ خیلی خوب بودیم و چند پیروزی ارزشمند کسب کردیم، افزود: برای بازسازی نیاز به زمان داشتیم ولی ما این زمان را نداشتیم و خستگی چند بازیکن و استفاده نکردن از موقعیت های خودمان باعث شد دست خالی تبریز را ترک کنیم.

وی در خصوص نقاط ضعف تیمش نیز گفت: ما در بخش حمله خوب نبودیم و نتوانستیم از ۵ و یا ۶ موقعیت خود گل بسازیم و تراکتوری ها در مقابل بازی باکیفیتی انجام دادند و پیروز شدند.

وی درباره عملکرد تیم خود در دو هفته گذشته گفت: تیم ما قبل از تعطیلات خوب کار کرده بود ولی با وقفه ای که در لیگ افتاد بازیکنانی که در اختیار ما نبودند برای بازسازی خود نیاز به زمان داشتند. امروز مهدی ترابی همچون بازی قبلی در حد و اندازه های خود ظاهر نشد و ما هم تیمی نیستیم که نفرات جایگزین خوبی برای این بازیکن در اختیار داشته باشیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :