به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی پس از امضا قرارداد ۱٫۵ ساله با باشگاه تراکتورسازیدر جمع خبرنگاران گفت:

از زحمات تونی اولیویرا تشکر می کنم، او برای تراکتورسازی بسیار زحمت کشید و اول از هر چیز به دیدن تونی رفتم و با او صحبت کردم چرا که به او ارادت ویژه دارم. در تلاش هستیم تا بتوانیم راه تونی را در تراکتورسازی ادامه دهیم و در لیگ برتر مدعی شویم.

تراکتورسازی از لحاظ فنی تیم بسیار خوبی است.  این تیم هم طبیعتا مانند خیلی از تیم های دیگر ایراد دارد. که با کمک سعید عباسی آنها را برطرف می کنیم.با شناختی که از تراکتورسازی دارم سعی می‌کنم یک تیم قدرتمند را بسازیم تا در ۳ جبهه عملکرد خوبی داشته باشد.

به من امروز گفتند که تمرین پشت درهای بسته باشد اما من گفتم باید باز باشد تا مردم درد دل های خود را بگویند. شاید در گذشته این اتفاقات رخ نمی داد، من آمده ام یک سال در این جا زحمت بکشم چه درست و چه غلط من در تراکتور رکوردهای زیادی زدم. یکی از رکوردهایم آسیایی کردن این تیم با کمترین هزینه بود.

من نیامدم تا با فرهنگ مردم آذربایجان بازی کنم، تا الان قضاوت یک طرفه بوده است. خیلی ها با فرهنگ مردم آذربایجان بازی کرده اند.هر چند بعضی رفتارها انسان را مصمم تر می کند.امام علی (ع) می فرمایند: کسی که دشمن ندارد منافق است. امیدوارم در آینده بازی های تماشاگرپسند ارائه دهیم.

بعضی از رفتارها انگیزه را بالا می‌برد، باید مصمم باشیم تا یک تیم خوب درست کنیم و بازی زیبا و تماشاگر پسند انجام دهیم، تراکتورسازی تیمی است که پتانسیل بالایی دارد، خواسته من این است که به یکدیگر کمک کنیم شما به عکس‌های باشگاه‌ نگاه کنید مدیران، مربیان و پیشکسوتان زیادی آمدند و رفتند و فقط باشگاه تراکتورسازی مانده است.

از سعید عباسی و ایوب ذوالفقاری به خاطر اعتمادشان به من تشکر می‌کنم، خوشحالم که در تبریز هستم پیشنهادهای زیادی داشتم، می‌دانستم علیه من جوسازی می‌شود اما این انتخاب را کردم که شما ببینید این عده کمی که امروز این برخورد را داشتند رفتارشان فرق می‌کند.

چه کسی از قهرمان دهه ۶۰ چیزی یادش است اما اگر یک کار اخلاقی اتفاق بیفتد همه در خاطرشان می‌ماند جام‌های زیادی گرفتم اما اینکه به خانه تونی می‌روم برایم خوشحال کننده است که اخلاق را رعایت می‌کنم اگر موفقیتی حاصل شود برای کارهای تونی است و اگر نتیجه نگیریم به خاطر بی‌کفایتی من است باید قداست هم را حفظ کنیم تا یک تیم خوب درست شود.

من دستیار ندارم، همه با هم هستیم، من فکر می کردم همکاران  تونی می مانند. ما قرار است دو، سه نفر را به کادر فنی اضافه کنیم، نیاز به یک کادر مجرب داریم، باید بدانیم چه کسانی از جمع ما جدا می شوند، ما از وجود رحیم زاده و پژمان عزیز استفاده خواهیم کرد.

در سمت راست خط دفاعی دو بازیکن بسیار خوب داریم که در حق یکی از آنها ظلم می شود. دربعضی از پست ها هم با کمبود بازیکن رو به رو هستیم.

مسئله جایگاه تراکتورسازی قابل پیش بینی نیست. انتخاب تراکتورسازی به خاطر توان و پتانسیل این تیم بوده است. باید از لحاظ روحی روانی روی تیم قوی کار کنیم تا تیم به شرایط خوبی باز گردد به این تیم خوش بین هستم این تیم با تراکتورسازی که بنده تحویل گرفتم از لحاظ پتانسیل قابل قیاس نیست البته آن تیمی که از کمالوند تحویل گرفتم در رده پنجم بود اما اکنون تیم نهم است. تراکتورسازی امسال با بدشانسی زیادی روبرو شد و تونی خوش شانس نبود. تراکتورسازی می‌تواند جایگاه خود را جبران کند. اعتقاد دارد در نیم فصل دوم با تقویت تیم می‌توان کیفیت را بسیار بالا برد.

راجع به نشستن من روی نیمکت در بازی برابر استقلال باید بگویم بنده قراردادم را امضا کردم. کارم شروع شده است، کارت هم اگر صادر نشود مجوز داده می‌شود خیلی‌ها گفتند تمرین امروز بدون تماشاگر باشد اما گفتم باید انتقاد را بشنوم تا هوشیارتر شوم برخی خط و ربط‌ها بوده است که من وارد آن نمی‌شوم اما این نفرات در پایان فصل شرمنده خواهند شد. دو دستگی هواداران هم یک خط دهی کوچک بود که برطرف خواهد، شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :