به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و سایپای البرز از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در استادیوم یادگار امام (ره) شهر تبریز و در حضور نزدیک به ۴۰ هزار نفر از هواداران تراکتورسازی به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نهایت در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود سایپا خاتمه یافت.

از همان دقایق ابتدایی تیم میزبان با حمایت هواداران خود حملات زیادی روی دروازه سایپا ایجاد کرده و حتی تیر دروازه این تیم را نیز مورد هدف قرار داد.

اما در دقیقه ۹ بازی بر روی اشتباه حبیب گردانی در رساندن توپ به حامد لک، مهاجم فرصت طلب سایپا، پویا نزهتی، دروازه تراکتور را باز کرد.

با این حال هواداران تراکتور با تشویق گردانی و نیز سر دادن شعار معروف “عیبی یوخ ” به بازیکنان تیم خود روحیه دادند تا بلکه در ادامه کار بتواند نتیجه بازی را برگرداند.

اما روند بازی تراکتورسازن تا اواخر بازی در نیمه اول تغییری نکرد و بازی متعادل دنبال می شد تا اینکه کرنر های پی در پی و خطرناک آندو تیموریان موقعیت های خوبی را نصیب مهاجمان تیم تبریزی کرد اما بد شانسی و بی دقتی عاملی شد تا حملات تراکتور به ثمر ننشسته و بازی در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یابد.

از نکات قابل توجه این بازی می توان به این اشاره کرد که علی رغم رایگان بودن تماشای بازی برای هواداران تراکتورسازی، نزدیک به نیمی از استادیوم یادگار امام خالی می باشد.

تیم نفت تهران در بازی هم اکنون با نتیجه سه بر یک از تیم ذوب آهن عقب بوده و تراکتور بار دیگر فرصت این را دارد تا با کسب سه امتیاز راهی صدرجدول رقابت ها شود.

تیم تراکتورسازی در این بازی با حامد لک،محمد ایران پوریان،حبیب گردانی،مهدی کیانی،شاهین ثاقبی،فرید بهزادی کریمی،ادینیو،دوس سانتوز،آندرانیک تیموریان،احمد امیر کامدار و میرهانی هاشمی به میدان می رود.

تیم سایپا هم با محمد رضا اخباری وحید محمد زاده،مجید ایوبی،علی زینالی،ابراهیم صادقی،میلاد میداوودی،ابراهیم شکوری،محمد نزهتی،حکیم نصاری،حامد شیری و سجاد مشکل پور به میدان می رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :