رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز در مصاحبه ای با سایت رسمی باشگاه تراکتور سازی تبریز گفت: با مدیریت هوشمند مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، قهرمانی این تیم در آسیا دور از دسترس نیست.

به گزارش تبریزمن، سعید حاجی زاده ،مسائل مالی را از دغدغه های اصلی مدیران باشگاه ها خواند و گفت: اقدامات آجورلو در توانمندسازی اقتصادی و تامین مالی باشگاه تراکتورسازی، باعث شده است، این تیم امسال از نظر مالی حاشیه ای نداشته باشد و از ابتدای فصل لیگ برتر در وضع باثباتی در رده های صدر جدول بایستد.

وی افزود: در چندین نشست که با آجورلو داشتم ایشان ایده های بکر و در عین حال عملی در خصوص درآمدسازی برای باشگاه تراکتورسازی داشتند که می تواند الگویی برای دیگر باشگاه ها نیز باشد.

photo_2016-11-13_09-50-57

وی اطمینان داد تراکتورسازی امسال به قهرمانی لیگ برتر دست یابد و با تداوم این مدیریت مناسب، در سالهای آتی حتی جام قهرمانی آسیا را نیز به تبریز بیاورد.

حاجی زاده مدیریت آجورلو را در دور نگه داشتن باشگاه از حواشی ستود و گفت:
اخیرا شاهد استعفای هماهنگ و از پیش تعیین شده سه نفر از اعضای هیات مدیره بودیم اما با درایت آجورلو، این اقدام آسیبی به تیم نزد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلان شهر تبریز به پیشنهاد مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای مشارکت در تولید یک برنامه ی تلویزیونی شاد اشاره و ابراز امیدواری کرد با اجرایی شدن این طرح، زمینه ی انسجام هواداران و ارتقاء فرهنگ هواداری و تماشای فوتبال به ویژه در ورزشگاه ها فراهم شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :