به گزارش تبریزمن، محمدرضا مهاجری در خصوص دیدار فردای تیمش در برابر تراکتورسازی تبریز گفت: پس از دیدار با سایپا و پیروزی در این دیدار، خوشبختانه تمرینات و ریکاوری خوبی برای بازی با تراکتور داشته ایم.

وی ادامه داد: تراکتور با ورود امیر قلعه نویی قوی تر از گذشته شده و تیمی است که برای کسب جایگاهی بین ۳ تیم نخست تلاش می کند. نیازی به معرفی ندارد و تیمی مملو از بازیکن است که کلا ۳ شکست در کارنامه فصل جاری لیگ برتر این تیم ثبت شده است.

مهاجری افزود: همانطور که می دانید یکی از این سه شکست را تراکتوری ها مقابل تیم پدیده تحمل کرده اند، اینکه تاکنون تیم پدیده به تراکتور نباخته و همواره موفق به شکست این تیم شده قطعا در روحیه بازیکنان ما تاثیر دارد و فردا نیز به کمک شاگردانم خواهدآمد. همواره از بازیکنانم می دانم که چه می خواهم و آنها نشان داده اند، وقتی فعل خواستن را صرف کرده اند مقابل هر تیمی فارغ از نامش ایستاده اند. امیدوارم در این دیدار هم بتوانیم روند مثبت خود شکست ناپذیری در مقابل بزرگان را حفظ کنیم.

مهاجری با بیان اینکه همچنان ۳ مصدوم دارد، گفت: متاسفانه همچنان بیات، غریبی و شاکری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و در این دیدار نیز از سایر بازیکنان خود استفاده می کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :