به گزارش تبریزمن، دو تیم الاهلی امارات و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۲۰:۰۰ امروز سه شنبه در استادیوم آل راشد دبی و در دیداری مهم برای میزبان و تشریفاتی برای میهمان به مصاف هم رفته اند که در نهایت رقابت دو تیم در نیمه اول با یک گل به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

تیم اماراتی که برای صعود به دور بعدی رقابت های نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار خانگی دارد توسط احمد خلیل و اورتون ریبرو چند بازی دروازه عیسی اندوی را با خطر مواجه کردند اما نتواستند قفل دروازه ی وی را بشکنند.

با این حال تراکتورسازان در دقیقه بیست بازی و روی حرکت عالی احمد کامدار موقعیت خوبی را بدست آوردند که مهرداد بایرامی توانست آن را در نهایت تبدیل به گل کرده و حساب کار را به سود تیم تبریزی بکند. برتری در این مسابقه با توجه به هفته های حساس پیش رو در لیگ برتر، می تواند از نظر روحی و روانی تاثیر بسیار خوبی بر روی تیم تراکتورسازی داشته باشد.

پس از به ثمر رسیدن گل توسط بایرامی، الاهلی دامنه حملات خود را افزایش داد و یکی دو موقعیت صدردرصد گل زا نیز به وجود آورد اما موفق به گشودن دروازه نشد تا اینکه دیدار دو تیم در پایان نیمه اول با یک گل به سود تراکتورسازی خاتمه یابد.

در صورتی که این نتیجه در نیمه دوم نیز پا بر جا بماند، تراکتورسازی ضمن اینکه در یک بازی حیثیتی موفق به کسب سه امتیاز شده، مانع صعود الاهلی امارات به دور بعدی رقابت ها خواهد شد و نسف قارشی در رتبه دوم قرار خواهد گرفت.

تراکتورسازان در این ازی با ترکیب عیسی اندوی ، میرهانی هاشمی ، خالد شفیعی ، محمد ایرانپوریان ، شهریار شیروند ، احمد کامدار ، محمد پوررحمت الله ، سامان نریمان جهان ، فرید بهزادی کریمی ،شاهین ثاقبی ، مهرداد بایرامی وارد زمین شده اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :