به گزارش تریزمن، رسول صادقی کارشناس فوتبال تبریز در رابطه با نتایج اخیر تیم تراکتورسازی گفت: ایجاد تغییرات گسترده در تیم باید مشکلاتی را بوجود می آورد و به همین دلیل نیز باید تا هفته هفتم و هشتم منتظر هماهنگی بازیکنان و شکل گیری تاکتیکی آنها باشیم.

وی ادامه داد: همچنین بازیکنان جدید با تمرینات تونی و بازی هم تیمی های خود هماهنگ نشده است و به همین موضوع است که در باشگاه های معروف دنیا تیم ها ۸۰ درصد از استخوان بندی تیم را حفظ کرده و تنها ۲۰ درصد تغییر و تحول صورت می گیرد و همین موضوع نیز باعث می شود از همان هفته اول هماهنگی لازم را داشته باشند.

صادقی افزود: اما متأسفانه در تراکتورسازی امسال دقیقا برعکس این است و بالای ۸۰ درصد از تیم تغییر کرده و به به همین خاطر هماهنگی و زمان زیادی لازم است تا بازیکنان به شرایط ایده آل خود برسند.

وی افزود: در هفته‌های ابتدایی لیگ شاهد ضعف در اجرای تاکتیک تیمی بودیم و بازیکنان به خوبی برای اجرای برنامه‌ها توجیه نشده‌اند. در فوتبال روز دنیا ساختار باشگاه حرف اول را در موفقیت تیم می‌زند و قطع یقین حضور بازیکنان بومی هر منطقه جغرافبایی در آن تیم موثر خواهد بود.

کارشناس فوتبال استان در خصوص سیاست باشگاه در خصوص بازیکنان سرباز اظهار داشت: سیاست باشگاه تراکتورسازی در سال جاری سرباز مداریست و به نظر من با این شرایط نمی توان موفق شد. سیاست باشگاه باید عوض شود تا در سال های آینده با کمبود بازیکن مواجه نشویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :