مدیران باشگاه تراکتورسازی با یک اسپانسر جدید به توافقات اولیه رسیده و به این ترتیب به نظر می رسد طی روزهای آینده قسمتی از مشکلات مالی حل خواهد شد.

به گزارش تبریزمن، سرخپوشان تراکتور از همان ابتدای فصل با رد کردن مبالغ درخواستی ستارگان اثبات شده تیم خود از جمله آندرانیک تیموریان، ادینهو و سیلو دوسانتوس و به راه انداختن نهضت جذب سرباز در تیم اول فوتبال آذربایجان – که نتیجه آن دور شدن بازیکنان بومی و در نتیجه غیرت و تعصب از تراکتورسازی می باشد – نشان داد که در رابطه با مسائل مالی سیاست خاصی را دنبال می کند.

البته به نظر می رسد سیاست عباسی و دوستان،  جذب قرضی بازیکنان خارجی با قیمت های گزاف می باشد که جذب این بازیکنان نیز دو حالت دارد، یا با کمک هواداران پرشور تراکتور تبدیل به ستاره رقابت های لیگ برتر شده و فصل آینده با رقم های نجومی راهی تیم های عربی خواهند شد، یا اینکه پول درشتی را از بیت المال مردم آذربایجان به جیب زده و راهی خانه و کاشانه خود می شوند.

تراکتور

به هر ترتیب از  باشگاه شنیده می شود که با تلاش هیأت مدیره و مدیرعامل تراکتورسازی، کار عقد قرارداد با یک حامی مالی نسبتا بزرگ در حال نهایی شدن است و به زودی برخی از مشکلات اقتصادی باشگاه به پایان می‌رسد.

گفته می شود حتی پیش‌نویس این قرارداد هم تنظیم شده و قرار است در جلسه چهارشنبه هیأت مدیره به تصویب برسد.

طبق اخبار منتشر شده، حامی جدید همان اسپانسری است که با دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم قرارداد بسته است!

جلسه هیأت مدیره تراکتورسازی از ساعت ۱۴ چهارشنبه در تهران برگزار می‌شود که مهم‌ترین موضوع این جلسه بحث درباره اسپانسر است.

باید دید مسئولان باشگاه با جدا شدن احتمالی برخی سربازهای بنجل از تیم در نیم فصل، بالاخره بازیکنان با کیفیت و اثبات شده – همچون آن هایی که فصل گذشته در تیم حضور داشتند – را به ترکیب تونی الیویرا – اگر تا آن زمان بتواند جایگاه خود را حفظ کند – اضافه خواهند کرد یا همچنان بدون مشورت با بزرگان و کارشناسان فوتبال با گوش دادن به صحبت های اطرفیانشان تراکتور را به ته چاه خواهند فرستاد؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :