دو تیم صبای قم و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه از سری رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور در استادیوم یادگار امام شهر قم به مصاف هم خواهند رفت. بازیکن تیم صبای قم گفتگویی در خصوص بازی فردا انجام داده است که در ادامه می خوانید.

به گزارش تبریزمن، مهاجم صبای قم در خصوص بازی جام حذفی با تراکتورسازی ابراز کرد: کار سختی داریم چرا که بازیکنان خوبی در این تیم حضور دارند. درست است نتایج این فصل تراکتورسازی خیلی خوب نبوده اما آنها در سال‌های اخیر نشان دادند تیم خطرناکی هستند ولی ما با توجه به شرایطی که داریم می‌خواهیم با استفاده از امتیاز میزبانی به مرحله بعد صعود کنیم.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم. جام حذفی جام شگفتی ها می باشد و با توجه به اینکه در دوره های گذشته این تیم توانسته به مراحل بالاتر صعود کند، امیدواریم بتوانیم امسال نیز به عنوان یکی از شگفتی های لیگ باشیم.

قاضی افزود: امیدواریم مردم قم از بازی با تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند چون صبا برای این استان است و انتظار داریم زمانی که میزبان هستیم ما را تنها نگذارند.

وی با اشاره به مصدومیتش اظهار کرد: مشکل خاصی نبود،. در اردوی اردبیل آسیب‌دیدگی جزئی داشتم که با تلاش پزشکان و مربیان تیم توانستم بعد از استراحت در بازی با نیروی زمینی دوباره به ترکیب تیم اضافه شوم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :