سرخپوشان تراکتورسازی بهترین فرصت را در اختیار دارند تا با کسب یک پیروزی خارج از خانه برای اولین بار در تاریخ باشگاه، راهی مرحله پلی اف لیگ قهرمانان آسیا شوند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: با اتمام هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر، تیم ها راهی تعطیلاتی طولانی مدت خواهند شد و ادامه مسابقات به بعد از تعطیلات عید نوروز موکول شده است.

در این میان سه تیم ایرانی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و بویژه تراکتورسازی، دیدار های فوق العاده حساس و تعیین کننده ای پیش رو خواهند داشت.

سرخپوشان تراکتورسازی هم اکنون با کسب ۶ امتیاز از دوبازی رفت و برگشت مقابل الجزیره امارات، صدرنشین گروه C  رقابت ها بوده و شانس بسیار خوبی برای صعود از این گروه دارند. الهلال عربستان با ۴ امتیاز در جایگاه دوم و پشت سر تراکتور قرار گرفته است و تیم های پاختاکو و الجزیره نیز یه ترتیب یک و صفر امتیازی هستند.

با نگاهی گذرا به جدول این گروه، به راحتی دریافت می شود که الهلال کار سختی مقابل الجزیره نخواهد داشت و تراکتورسازی اگر موفق به کسب سه امتیاز سخت و خارج از خانه خود مقابل پاختاکور شود، تکلیف دو تیم صعود کننده به دور بعدی رقابت ها در همین هفته مشخص می شود. اگر چنین باشد، تراکتور با ۹ امتیاز و الجزیره با ۷، فاصله زیادی با دو تیم دیگر ایجاد می کنند و از صعود اطمینان خواهند یافت.

به این ترتیب دیدار سه شنبه تراکتورسازان در برابر پاختاکور که میزبانی تیم ازبک برگزار خواهد شد، می تواند معادلات زیادی از مسئله صعود این گروه را حل کند اما باید دید که سرخپوشان توان این را خواهند داشت که در ازبکستان سه امتیاز کامل را بدست آورند یا نه…

پاختاکور در خانه تیمی قدرتمند و ترسناک است، همانگونه که در هفته ابتدایی رقابت ها، الهلال قدرتمند را با نتیجه تساوی متوقف کرد اما در عربستان مقابل همین تیم نتیجه را ۴ بر یک واگذار نمود.

شاگردان امیرقلعه نوعی هم نشان داده اند که در بازی های خارج از خانه هدفمند عمل می کنند و چند هفته است که روی باخت را ندیده و نتایج خوبی بدست می آورند. با این شرایط، تساوی و حتی کسب برتری مقابل پاختاکو نباید کار محالی باشد اما مطمئنا به سادگی امکان پذیر نخواهد بود…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :