به گزارش تبریزمن، دو تیم سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز روز یکشنبه ۲۳ فردوردین ماه از سری رقابت های هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال کشور و از ساعت ۱۷:۳۰ در شهر اصفهان به مصاف هم رفته اند که دیدار دو تیم در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازان خاتمه یافت.

دیدار تعیین کننده ای که کسب سه امتیاز آن می تواند با توجه به دیگر نتایجی که در بازی های حساس این هفته می تواند رقم بخورد، تکلیف قهرمانی و نیز تیم های حاضر در لیگ قهرمانان فصل آینده را نیز تا حد زیادی مشخص کند.

تیم تراکتورسازی علی رغم اینکه در این دیدار میهمان بود، اما حضور پرتعداد هوادارانش در ورزشگاه جو را کاملا به سود آن ها کرده و در اکثر دقایق بازی صدای تشویق تبریزی ها به گوش می رسد. در طرف مقابل اما سپاهانی ها استقبال خوبی از تیم شهر خود نداشته و بیشتر جایگاه اختصاص داده شده به هواداران سپاهان خالی بودند.

در دقایق ابتدایی بازی تیم سپاهان که در آخرین بازی خود نیز با دو گل مغلوب صبا شده بود، حملات زیادی را روی دروازه حامد لک ترتیب داد اما نتوانست کاری از پیش ببرد. در مقابل نیز شاگردان تونی الیویرا چندین بار در ضد حملات و ضربات شروع مجدد دروازه سپاهان را تهدید کردند اما ضربات مهاجمان این تیم نتوانست قفل دروازه شهاب گردان را بشکند تا اینکه در دقایق پایانی نیمه اول بازی، لوسیانو ادینهو از غفلت مدافعان سپاهان استفاده کرد و پس از کنترل زیبای توپ ارسالی، آن را از میان پاهای شهاب گردان وارد دروازه سپاهان کرد تا هفدهمین گل خود را نیز در رقابت های لیگ برتر به ثمر رساند.

در دقایق آتی بازی نیز اتفاق خاصی پیش نیامده و دیدار دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

از حواشی این بازی می توان به استقبال هواداران سپاهان از تراکتوری ها و پذیرایی از آن ها قبل از برگزاری مسابقه، تشویق عیسی اندوی از سوی اصفهانی ها و در ترکیب قرار گرفتن دوباره محرم نویدکیا برای سپاهان پس از مدت ها اشاره کرد.

ترکیب دو تیم:

سپاهان: شهاب گردان، وریا غفوری، عبدالله کرمی، محمدعلی احمدی، احسان حاج صفی، محرم نویدکیا، علی کریمی، فوزیل موسی اف، جواهیر سوکای، مهدی شریفی و لوسیانو پریرا
سرمربی: حسین فرکی

تراکتورسازی: حامد لک، خالد شفیعی، میرهانی هاشمی، محمد ایرانپوریان، حبیب گردانی، سانتوس، مهدی کیانی، آندرانیک تیموریان، فرشاد احمدزاده، فرید کریمی و لوسیانو ادینیو
سرمربی: تونی اولیویرا


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :