به گزارش تبریزمن، دروازبان جدید و جوان تراکتورسازان میهمان برنامه این هفته موج فوتبال بود.اخباری که دوران سربازی را در این تیم میگذراند در معرفی خود گفت: متولد بهمن ۷۱ هستم و فوتبال را از آکادمی سایپا شروع کرده ام و ۱۲ سال در سایپا حضور داشتم و تراکتور دومین تیم عمر ورزشی ام است.

وی در خصوص دلیل انتخاب تراکتور را بیان کرد: من هدفم خدمت سربازی نبود و از چندین تیم پیشنهاد داشتم ولی بخاطر اینکه سایپا اجازه حضور در این تیم ها را نداد صلاح دانستم تا با حضور در تراکتور به عنوان سرباز تجربه ی جدیدی را در تیمی بزرگ داشته باشم. روز اولی که به تبریز آمدم میترسیدم. وقتی میدیدم آن همه هوادار به تمرینات می آیند واقعا تعجب می کردم.

اخباری در مورد اهدای دستکش های گران قیمتش به یکی از هواداران در تمرینات تیم افزود: آن روز یکی از هواداران حین تمرین چندین بار از من خواست تا بعد از اتمام تمرین دستکشهایم را به عنوان کادو به وی بدهم که من هم همین کار را کردم.

سنگربان اول تراکتورسازی در مورد حواشی پیش آمده برای دروازبانان جوان در نیم فصل دوم لیگ برتر در تراکتور گفت:تمام تمرکزم روی این است که از مسیر خودم دور نشوم و بتوانم تا اخر فصل روند ثابتی را ادامه دهم و شهرت هیچ وقت برایم مشکل ساز نشود.

وی همچنین از حضور در اردوهای اخیر تیم ملی بزرگسالان صحبت کرد و ادامه داد: امروز هم کارهای خروجی را برای اردوها و مسابقات بعدی تیم ملی انجام دادم و امیدوارم بتوانم نماینده ی خوبی در تیم ملی برای تراکتور باشم.

بازیکن تراکتورسازی درمودر تیم امسال تراکتور اظهار داشت: تیمی خوب و جوان و پرمهره ای داریم که متاسفانه بخاطر تغییرات بیش از اندازه در ترکیب فصل قبلی هنوز با مشکل عدم هماهنگی مواجه هستیم.

اخباری گفت: از تمامی هواداران بخاطر حمایت هایشان ممنونیم و شرمنده ایم که نتوانستیم در بازی آخر نتیجه خوبی بگیریم ولی امیدواریم که با یک بازی بد از تیم دلسرد نشوند و تا اخر از تراکتور حمایت کنند تا بتوانیم مقابل پدیده نتیجه ی خوبی بگیریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :