به گزارش تبریزمن، دیدار دو تیم استقلال و تراکتورسازی که از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی برگزار شده بود در نهایت با نتیجه پر گل سه بر دو به نفع تراکتورسازی به پایان رسید.

گل های این دیدار را امین حاج محمدی در دقیقه ۱۳ و سجاد شهباز زاده در دقیقه ۴۸ برای استقلال و آگوستو سزار در دقیقه ۲۱، سروش رفیعی در دقیقه ۴۱ و آلویز نانگ در دقیقه ۷۹ برای تراکتورسازی به ثمر رساندند.

حسین زرگر داور وسط این دیدار به سیدمهدی رحمتی (۹) از استقلال ، فرزاد حاتمی (۱۲)  از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد. همچنین در دقایق پایانی به سروش رفیعی کارت زرد دوم را نشان داد و وی را از زمین اخراج کرد.

با این نتیجه استقلال با ۵۱ امتیاز به رده سوم صعود کرد و تراکتورسازی نیز با ۴۸ امتیاز در رده چهارم باقی ماند. امیدهای قهرمانی استقلال نیز کمرنگ شد.

ترکیب استقلال:

مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امین حاج محمدی، امید نورافکن، میلاد فخرالدینی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، جابر انصاری (۶۰ میلاد شعبانلو)، پروپجیچ ( ۴۶ محسن کریمی)، سجاد شهباززاده

ترکیب تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی،  سعید آقایی(۸۶  کاردوسو)، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، سینا عشوری، آگستو سزار ( ۴۶ نانگ)، فرزاد حاتمی، سروش رفیعی، بختیار رحمانی( علی حمودی +۹۰)


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :