علی دایی عصر جمعه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز ابراز داشت: فردا یکی از بازی های دشوار خود را در پیش داریم و تراکتورسازی نسبت به بازی های گذشته بهتر شده و هماهنگ تر بازی می کند.

وی افزود: تراکتورسازی تبریز به دنبال جبران نتیجه مساوی هفته گذشته مقابل ذوب آهن اصفهان است و تیم صبا نیز در بازی گذشته مقابل سایپای تهران به هیچ وجه خوب کار نکرد و باید این نتیجه را جبران کنیم تا صاحب سه امتیاز بازی شویم.

وی با اشاره به پایان دوره محرومیت ۱۸ ماهه سید مهدی حسینی بازیکن بومی تیم صبای قم گفت: در تیم خود به بازیکن قمی یا غیر قمی کاری نداریم و به شایستگی ها کار داریم و سید مهدی حسینی آینده خوبی دارد و می تواند بهتر از این شود.

سرمربی صبای قم ادامه داد: خوشحالیم که حسینی با پایان محرومیت خود در بازی گذشته جزء بازیکنان خوب ما بود.

سرمربی صبا درباره برگزاری سایر مسابقات یک روز پس از دربی اذعان داشت: این بازی ها ربطی به هم ندارد. هر مربی نظر خاص و برنامه خاص خود را دارد. تلاش من هم این است که در بازی تیم خود برنده باشم.

دایی در پاسخ به این سوال که نظرش در رابطه با دربی چه بوده، خاطرنشان کرد: راجع به بازی رقیبان خود صحبت نمی کنم و فقط درباره تیم خود صحبت خواهم کرد.

 

 

دایی اظهار داشت: در بازی فردا هاشم بیک زاده، میلاد فراهانی و جهانبخش طاهر به دلیل مصدومیت نمی توانند تیم صبا را همراهی کنند.

وی افزود: امیداوریم فردا شاهد داوری عادلانه باشیم و اتفاق خاصی از جانب داوری نیفتد که تاثیرگذار باشد گرچه ما کاری به داوری نداریم و سعی داریم بر مسائل فنی تمرکز داشته باشیم.

دیدار تیم های صبای قم و تراکتورسازی تبریز از چارچوب هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور عصر شنبه در ورزشگاه یادگار امام راحل قم برگزار خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :