به گزارش تبریزمن، دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت تهران از ساعت ۱۸:۳۰ روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام از هفته اول رقابت های لیگ برتر به مصاف هم رفتند تا قدم اول را در روند صعود به صدر جدول و قرار گرفتن در بین مدعیان اصلی مقام قهرمانی بردارند.

نیمه اول این مسابقه موقعیت خطرناک آنچنانی نداشت و بازیکنان دو تیم در این نیمه بیشتر سعی کردند به بازی حاکم شوند و از بازی تیم مقابل شناخت بیشتری پیدا کنند که به همین دلیل نیز نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

تنها نکته نیمه اول مصدومیت شدید سعید لطفی بازیکن نفت تهران از ناحیه سر بود که جای خود را به مهدی شیری داد. همچنین بازی ضعیف بازیکنانی چون سعید آقایی و بختیار رحمانی از نکات قابل ذکر مسابقه بود.

در نیمه دوم بازی هم ضربه ایستگاهی بختیار رحمانی خطرناک ترین موقعیتی بود که روی دروازه دو تیم ایجاد شد که بعد از آن هیچ توپی به سمت دروازه ها روانه نشد.

در نهایت نیز این بازی کسل کننده با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت تا دو تیم مدعی در اولین بازی خود در رقابت های لیگ برتر امتیازات را ما بین خود تقسیم کنند.

آنچه مسلم بود، نا هماهنگی و عدم ارائه بازی خوب از سوی بازیکنان تراکتورسازی بود که باید منتظر ماند و دید پس از چند هفته این تیم به هماهنگی لازم خواهد رسید؟

بیش از ۲۵ هزار هوادار سرخ پوش در استادیوم حاضر هستند و بازی تیم خود را از نزدیک تماشا کرده و بازیکنان را مورد تشویق قرار می دهند.

ترکیب دو تیم در این بازی:

تراکتورسازی تبریز: محمد رضا اخباری، محمد ایران پوریان، خالد شفیعی، کاردوسو، سینا عشوری ( عبدالله زاده )، فرید بهزادی کریمی( شاهین ثاقبی )، سروش رفیعی، بختیار رحمانی، آگوستو سزار، سعید آقایی و مهرداد بایرامی ( حمزه یونس )

سرمربی: تونی اولیویرا

نفت تهران: علیرضا بیرانوند، کارلوس سانتوز، سید جلال حسینی، سیامک کوروشی، علیرضا عزت کرامت، وحید امیری، وحید حمدی نژاد، سعید لطفی، ایمان مبعلی، عیسی آل کثیر و امیر ارسلان مطهری

سرمربی: علیرضا منصوریان

دیدار دو تیم تراکتورسازی و نفت در چارچوب هفته اول لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز آغاز شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :