به گزارش تبریزمن، دو تیم سرخپوش و پرطرفدار فوتبال کشور عصر فردا یکشنبه حساس ترین بازی هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر کشور را برگزار خواهند کرد. دیداری که مطمئنا به خاطر آن استادیوم آزادی بیشترین تماشاگر فصل اخیر را به خود خواهد دید.

پرسپولیس که در چند سال اخیر همیشه جزو تیم های میانه جدولی بوده و حتی سال گذشته در مقطعی از فصل برای فرار از سقوط می جنگید، با آمدن برانکو روی خوشی به خود دیده است

اما بازی‌های تیم تراکتورسازی در سایر شهرها بخصوص در تهران، یک ویژگی خاص دارد. حضور پرتعداد هواداران تراکتورسازی دربازی‌های این تیم حتی در خارج از تبریز و بخصوص در تهران، موجب شده تا مسئولان سازمان لیگ قانون معمول اختصاص سکوهای ورزشگاه به تیم میهمان را نادیده بگیرند.

بر اساس اعلام حراست سازمان ورزش، باشگاه تراکتورسازی می‌تواند ۳۰ درصد سکوهای ورزشگاه آزادی تهران را به هوادارانش اختصاص دهد، این در حالی است که تیم‌های میهمان می‌توانند از ۱۰ درصد سکوهای ورزشگاه برای هواداران خود بهره ببرند اما بااین‌حال بازهم پیش‌بینی می‌شود که هواداران تراکتورسازی بیش از ۳۰ درصد ورزشگاه آزادی را پر کنند؛ حتی اگر استقلالی‌های تهران حامی تراکتورسازی در بازی با پرسپولیس نباشند.

اظهارنظری از سوی رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال که چندان به مذاق هواداران تراکتورسازی خوش نیامده و صدالبته هم نباید تبریزی‌ها از این بابت خوشحال باشند، چراکه تراکتورسازی بدون نیاز به حضور هواداران دیگر تیم‌ها بخصوص استقلالی‌ها، حتی می‌توانند ۱۰۰ درصد ورزشگاه آزادی را در چنین مسابقاتی پر کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :