رحمانی رضایی در نشست خبری پیش از بازی برابر ذوب آهن در رابطه با این بازی گفت: بازی فردا برای هر دو تیم سنگین و مشکل خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، مربی تیم فوتبال تراکتورسازی در ادامه اظهار کرد:ذوب آهن تیم قابل احترامی است و توانسته هم در لیگ برتر و هم در جام باشگاه‌های آسیا نتایج خوبی کسب کند. از ثبات بازی خوبی برخوردار است و نمی توان نتیجه بازی فردا را پیش‌بینی کرد ولی تراکتور هم از زمانی که کادر جدید وارد این تیم شده نتایج خوبی را کسب کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر امیر قلعه‌نویی می‌تواند به تیم تراکتور به آرزویش برای قهرمانی آسیا برسد، پاسخ داد: هنوز بازی‌های زیادی تا مرحله نهایی باقی مانده است. تا اینجا خوب نتیجه گرفتیم. از چهار بازی، سه برد داشتیم و تیم هم شخصیت قهرمانی پیدا کرده است و با خودباوری هم در لیگ و هم در جام باشگاه‌ها نتایج خوبی گرفته است و به همین خاطر تفاوتی نمی‌کند که در خانه بازی کند یا خارج از خانه ولی هنوز برای صحبت در رابطه با قهرمانی آسیا زود است.

رضایی در رابطه با محرومان تراکتور افزود: تنها محروم بازی فردا سروش رفیعی است و مصدوم هم نداریم اما فکر می‌کنم غیبت سروش رفیعی در بازی فردا محسوس باشد زیرا او بازیکن خلاق و طراحی است و جزو بهترین‌های ایران است اما امیدواریم بتوانیم با بازیکنان دیگرمان این خلاء را پر کنیم و از آن ناحیه آسیب نبینیم.

وی در رابطه با برگزار شدن بازی‌های ایران در کشور ثالث، افزود: تراکتور هواداران پرشوری دارد و مطمئنم هر جا بازی کنیم علاقه‌مندان زیادی برای تشویق ما خواهند آمد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :