در حالی که سایر تیم های لیگ موفق شده اند چارچوب فصل گذشته خود را حفظ کرده و برای تقویت خود اقدام به جذب بازیکن کنند، تراکتورسازی با وجود اینکه از یکی دو ماه قبل از شرایط و محرومیت های خود در این مقطع آگاه بوده است، هنوز نتوانسته تکلیف خود را برای فصل پیش رو مشخص کند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات و همچنین خرید سه بازیکن آزاد، باعث شده تا نگرانی های زیادی در خصوص عملکرد تیم در فصل آینده ایجاد شود. در ترکیب فعلی تیم حتی اگر اکثر بازیکنان حفظ شوند و مدیران بتوانند رضایت آن ها را برای تمدید قرارداد جلب کنند، بازیکنان پا به سن گذاشته زیادی مشاهده می شود که همانطور که نشان داده اند نمی توانند در چند بازی پیاپی به خوبی جضور داشته باشند و دچار افت می شوند.

این در حالی است که تا کنون فقط حضور بازیکنانی مثل مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان، فرزاد حاتمی و چند بازیکن دیگر قطعی شده و در مقابل بازیکنان جوان و آینده دار و نیز بازیکنانی که فصل گذشته عملکرد نسبتا خوبی داشته اند، همچون محمدرضا اخباری، سعید آقایی و سینا عشوری و حتی خالد شفیعی نامشخص است.

یحیی گل محمدی، سرمربی جدید سرخپوشان نیز طبق شنیده ها فکر نمی کرده تا حضور در تراکتور تا این حد چالش برانگیز باشد و برخی رسانه ها از پشیمانی او از حضور در این تیم می گویند.

abc-34

گل محمدی که پیش از این در تیم ذوب آهن با ترکیبی جوان و پرانرژی موفق شده بود تا عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذارد، در حال حاضر با ترکیبی رو به رو است که هنوز بخش اعظمی از بازیکنان آن مشخص نیست که فصل آینده در تیم خواهند بود یا نه و اگر هم مدیریت موفق به حفظ آن ها شوند، باز هم میانگین سنی بالای تیم یک مشکل اساسی خواهد بود.

گل محمدی هنوز کمک مربی های خود را هم اعلام نکرده و تا امروز، بحث حضور او در سمت مربیگری تراکتورسازی به بازدید یک روزه از امکانات باشگاه خلاصه می شود. این در حالی است که سایر تیم ها موفق شده اند چارچوب فصل گذشته خود را حفظ کرده و برای تقویت خود اقدام به جذب بازیکن کنند و تمام برنامه هایشان برای پیش فصل مشخص شده است.

تراکتورسازی در چند فصل اخیر به دلیل تغییرات گسترده در ترکیب و همچنین شروع دیر تمرینات دچار مشکلات فراوانی در ابتدای فصل شده که در هفته های انتهایی روی جایگاه تیم در جدول رده بندی تاثیر گذاشته است.

حال با وضعیت فعلی باشگاه و بازیکنان به نظر می رسد فصلی بسیار پرفشار و استرس زا در انتظار هواداران تیم خواهد بود. مگر اینکه گل محمدی موفق شود چاره ای برای وضعیت نامناسب ترکیب تیم و برنامه ریزی های پیش فصل بیاندیشد…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :