پرشورها برای ادامه روند عالی فعلی خود فرصت خوبی در امارات خواهند داشت، اما باید دید که توان تکرار نتیجه بازی رفت در تبریز، یا حتی گرفتن تک امتیاز را خواهند داشت یا نه.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم الجزیره امارات و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۲۰:۰۰ فردا، چهارشنبه در امارات و استادیوم محمد بن زاید از سری رقابت های هفته دوم مرجله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

سرخپوشان تراکتورسازی که در بازی های اخیر خود نتایج بسیار دلچسبی به دست آورده و امیدهای زیادی را در دل خود و هواداران روشن کرده اند، این بار نیز با شرایطی ایده آل و انگیزه ای بالا راهی امارات شده اند تا نتیجه ای خوشحال کننده کسب کرده و به ادامه بازی هایشان بپردازند.

شاگردان امیرقلعه نوعی پس از تعطیلات در یکی دو بازی ابتدایی چندان عملکرد خوبی از خود به نمایش نگذاشتند اما رفته رفته بهتر شده و بخصوص در در بازی با سپاهان که با گلزنی مهدی شریفی در دقایق تلف شده، سه امتیاز را بدست آوردند و در اولین بازی آسیایی خود مقابل الجزیره نیز با به ثمر رساندن ۴ گل همه را انگشت به دهان گذاشتند.

اکثر کارشناسان و حتی خوشبین ترین هواداران تراکتورسازی نیز انتظار برد پرگل با اختلاف ۴ را مقابل الجزیره نداشتند اما بازی هجومی و پرتلاش بازیکنان تراکتور، همه معادلات را به هم زد و عطش آنان برای نشان دادن قدرت و توانشان را به نمایش گذاشت.

IMG_4487

در سمت مقابل، شاگردان کاته ی معروف وضعیت چندان خوبی ندارند، الجزیره ای ها در ۵ بازی اخیر خود موفق شده اند در ۴ بازی به برتری دست یابند و وضعیت خود در رقابت های لیگ امارات را بهبود بخشند اما نتیجه ای که چهارشنبه هفته پیش در بازی رفت لیگ قهرمانان در تبریز رقم خورد، به کلی روحیه این تیم را به هم ریخته است.

حال در بازی برگشت نیز با توجه به اینکه تیم اماراتی روز یکشنبه در لیگ بازی کرده، از نظر جسمی خسته تر از تراکتورسازی با روحیه و انگیزه خواهد بود، همین موضوع می تواند کلید موفقیت سرخپوشان در دیدار حساس خارج از خانه باشد.

کسب سه امتیاز بازی فردا برای شاگردان امیرقلعه نوعی برابر است با پیمودن بیش از ۶۰ درصد راه صعود به دور حذفی لیگ قهرمانان و افزایش روحیه برای کسب نتایج بهتر در بازی های باقی مانده لیگ برتر، پرافتخارترین مربی ایران بار دیگر این فرصت را دارد تا با استفاده از پتانسیل بالای تراکتورسازی، داشته های خود را به رخ فوتبالدوستان کشور بکشد.

باید دید سرخپوشان تراکتورسازی در دیدار حساسی که اماراتی ها میزبانی آن را بر عهده خواهند داشت، موفق به کسب سه امتیاز کامل یا حتی تک امتیاز ارزشمند می شوند یا اینکه ستارگان میلیون دلاری الجزیره، ارزش های خود را در خانه به نمایش خواهند گذاشت…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :