شاگردان امیرقلعه نوعی در هفته ماقبل پایانی رقابت های لیگ برتر، مصاف حساس و سرنوشت سازی مقابل استقلال تهران در پیش دارند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی از ساعت ۱۸:۰۰ روز یکشنبه در چارچوب رقابت های هفته بیست و نهم مسابقات لیگ برتر در استادیوم آزادی حساس ترین دیدار هفته را برگزار خواهند کرد.

سرخپوشان تراکتور که توانسته اند به عنوان تیم صدرنشین گروه C رقابت های لیگ قهرمانان آسیا راهی مرحله حذفی این مسابقات شوند، با روحیه ای نسبتا خوب در دو هفته باقی مانده لیگ برتر راهی میدان خواهند شد.

دو بازی باقی مانده برای این تیم، مقابل استقلال تهران و استقلال اهواز خواهد بود که مشخص خواهد کرد سرخپوشان در پایان این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور، در چه رتبه ای جای خواهند گرفت…

فصلی که با اتفاقات و حواشی نه چندان خوشایند و با تغییر کادرفنی ابتدای فصل همراه بود اما از نیم فصل دوم و با بهبود روند نتیجه گیری تیم، رفته رفته حواشی هم کنار رفت و علاوه بر موفقیت ستودنی در رقابت های لیگ قهرمانان، بهبود شرایط در جدول رده بندی نیز به وقوع پیوست.

IMG_3026

در حال حاضر تراکتورسازی با ۴۵ امتیازی که تا بدین جا بدست آورده، اختلافی ۶ امتیازی با سه تیم صدرجدول دارد و اگر می خواهد سهمیه مستقیم رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان را کسب کند، باید هر دو بازی باقی مانده را با اختلاف خوبی با پیروزی پشت سر بگذارد و منتظر باخت یکی از این سه تیم در دو بازی پیش رو باشد.

در غیر اینصورت شاگردان قلعه نوعی باید رقابت سختی با تیم های نفت تهران (هم امتیاز با تراکتور) و ذوب آهن (۴۳ امتیازی) برای قرار گرفتن در رتبه چهارم جدول و حفظ شانس برای کسب سهمیه مشروط (انجام بازی پلی آف) آسیا داشته باشد که در صورت قهرمانی استقلال در جام حذفی بدست خواهد آمد.

با این حال از بین سه تیم تراکتور، نفت و ذوب آهن، هر سه تیم شرایط دشواری در دو بازی دارند اما شاگردان منصوریان در تیم نفت که با تیم های فولاد و سایپا رقابت خواهد کرد، کار به مراتب ساده تری پیش رو دارد.

به این ترتیب تراکتورسازی در شرایط بسیار حساسی گام به میدان مسابقه با استقلال تهران خواهد گذاشت. استقلالی که رقابت بسیار نزدیکی با تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس برای قهرمانی دارد و پرویز مظلومی هر طور شده خواهان کسب پیروزی در دوبازی پیش رو و بدست آوردن رتبه اول لیگ می باشد.

در این شرایط باید منتظر ماند و دید که آیا سرخپوشان تراکتورسازی با سرمربیگری امیرقلعه نوعی استقلالی، خواهد توانست آبی های پایتخت را در خانه مغلوب و آن ها را از کورس قهرمانی خارج و خود را در کورس کسب سهمیه نگه دارند یا اینکه استقلالی ها همچون دو بازی قبلی خود باز هم به سه امتیاز مسابقه دست خواهند یافت؟


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :