سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم یک بازی بزرگ مقابل تیمی بزرگ همچون تراکتورسازی پیش رو دارد.

به گزارش تبریزمن، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال ایران،‌ اظهار کرد: دو تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی در کنار استقلال و سپاهان جزو چهار تیم برتر فوتبال ایران هستند.

وی ادامه داد: همه بهتر از من می‌دانند که تراکتورسازی در چند سال گذشته عملکرد درخشانی مقابل پرسپولیس داشته و در فصل گذشته هم به شکل دراماتیک قهرمانی را از دست داد. من فکر می‌کنم تراکتورسازی نسبت به فصل گذشته تیم خوبی در اختیار دارد.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: با توجه به اینکه هم ما و هم تراکتورسازی شروع خوبی نداشتیم و نتوانسته‌ایم انتظارات را برآورده سازیم بنابراین طبیعی است که به ۳ امتیاز بازی فردا نیاز مبرمی داریم. فکر می‌کنم هواداران هر دو تیم به خوبی از این بازی استقبال کنند و یک دربی بزرگی خواهیم داشت.

وی به مشکلات تیمش برای دیدار فردا اشاره کرده و افزود: بابک حاتمی بازی فردا محروم است و کفشگری، حیدریه و نوروزی هم مصدوم هستند اما ما تلاش خود را می‌کنیم و غیبت آنها در اراده ما تغییری به وجود نمی‌آورد.

برانکو در مورد اینکه بازی فردا می‌تواند آخرین بازی وی در پرسپولیس باشد یا نه، گفت: من اصلا منفی فکر نمی‌کنم و فقط به فکر سه امتیاز بازی فردا هستم. ما در تمام بازی‌هایمان بهتر از حریفان بودیم، اما فوتبال را نمی‌شود پیش‌بینی کرد و همین مبهم بودن بازی‌های فوتبال باعث محبوبیت این رشته ورزشی شده است.

برانکو

وی درباره عدم نتیجه‌گیری پرسپولیس در این فصل،‌عنوان کرد: دلایل زیادی وجود دارد، ابتدای فصل تیم‌مان دیر آغاز به کار کرد، محرومیت‌هایی نیز وجود داشت که بازیکنانمان از فصل گذشته داشتند، هدر دادن موقعیت‌های گل زیاد و نقش داوران در عدم نتیجه‌گیری ما نیز تعیین کننده بود.

وی در ارتباط با آنالیز خود از این بازی خاطرنشان کرد: ما سه بازی اخیر تراکتورسازی و حتی بازی سال گذشته آنها را هم دیدیم. فلسفه بازی تونی برایم نا آشنا نیست. اما در هر حال این بازیکنان هستند که برنامه های نهایی را مشخص می کنند. نتیجه نهایی را بازیکنان در زمین مشخص می کنند.

برانکو ایوانکوویچ در پاسخ به این پرسش مبنی بر اینکه دوست دارد در بازی فردا تیمش در ورزشگاه پر از تماشاگر بازی کند یا خالی، ابراز داشت: من می‌دانم که پرسپولیس در تبریز هوادار آنچنانی ندارد و طبیعی است که هواداران تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند و از تیم خود حمایت کنند ولی من انتظار دارم ورزشگاه پر شود و معنقدم بازی کردن در چنین جوی برای هر بازیکن و مربی باعث افتخار است.

وی در پایان صحبت‌های خود درباره هواداران تراکتورسازی، گفت: می‌دانم پرسپولیس در شهر تبریز طرفدار زیادی ندارند و تبریزی‌ها حامی تیم خودشان هستند و اگر در بازی فردا ورزشگاه پر شود، برای ما لذتبخش است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :