تا ساعاتی دیگر حساس ترین دیدار هفته ماقبل پایانی رقابت های لیگ برتر آغاز خواهد شد. در این مطلب نگاهی داریم به وضعیت دو تیم برای بازی امروز و شانس هر یک برای پیروزی…

تبریزمن، سرویس ورزشی: مصاف دو تیم تراکتورسازی و استقلال تهران از همان ابتدای حضور تراکتور در لیگ حال و هوای خاصی دارد و با توجه به رقابت همیشه نزدیک دو تیم برای قهرمانی در فصول اخیر و نیز حضور هواداران پرتعداد تراکتور در تهران، باعث حساسیت و جذابیت بیش از پیش بازی می شود.

در حال حاضر استقلال تهران برای ماندن در کورس قهرمانی آن هم در هفته های پایانی رقابت ها نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی خانگی مقابل تراکتورسازی دارد و اگر نتواند به این مهم دست پیدا کند، باید منتظر صدرنشینی تیمی چون استقلال خوزستان و یا حتی پرسپولیس باشد که امروز در تبریز میهمان گسرتش فولاد خواهد بود.

از طرف دیگر شاگردان امیرقلعه نوعی در تراکتور هم برای حفظ شانس کسب سهمیه آسیایی فصل بعد، باید سه امتیاز کامل بازی را بدست آورند، چون در غیراینصورت تیم های نفت تهران و ذوب آهن به شدت خواهان حضور در رده چهارم فعلی سرخپوشان می باشند.

بدین ترتیب هر دو تیم با توجه به اهداف متفاوتی که دارند، اهمیت و ارزش زیادی برای سه امتیاز این مسابقه قائل هستند و هر چه در توان دارند برای پیروزی در این دیدار به کار خواهند بست.

شاگردان پرویز مظلومی پس از باخت بدی که در دربی داشتند دو برد پیاپی مقابل سایپا و فولاد بدست آورند و خود را به صدرجدول رده بندی رساندند تا امیدهایشان برای قهرمانی همچنان پابرجا بماند.

از طرف دیگر تراکتور هم پس از قطعی کردن صعود خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان، تمرکز خود را روی بازی های پایانی لیگ برتر گذاشته و به دنبال جبران امتیازات حساسی است که در روزهای ابتدایی لیگ و نیز در نیم فصل دوم مقابل صبای قم و سیاه جامگان از دست داده بود.

حال باید منتظر ماند و دید که آیا سرخپوشان خواهند توانست فصلی را که چندان خوب شروع نکرده بودند با خاطرات خوش به پایان برسانند و بار دیگر در تهران، آبی ها را مغلوب کنند یا اینکه پرویز مظلومی که چندان دل خوشی هم از قلعه نوعی ندارد، مانع این امر شده و استقلال را در کورس قهرمانی نگه خواهد داشت…


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :