رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به بارش برف در جاده های ارتباطی استان هیچ یک از راه های استان بسته نیست، اما تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش تبریزمن، سرهنگ جواد ناموران افزود: شهروندان قبل از سفر نسبت به بررسی وضعیت تجهیزات ایمنی، چراغ ها و لاستیک های خودرویشان پیش از اقدام کنند.

وی بر ضرورت رعایت سرعت مطمئن و استفاده از کمربند ایمنی تاکید کرد و گفت: شهروندان در صورت خستگی و خواب آلودگی از رانندگی شبانه خودداری کنند.

رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به طرح نوروزی پلیس گفت: ۱۲ پاسگاه ثابت در کل استان و سه ایستگاه بین راهی از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به هموطنان است.

وی اضافه کرد: ۱۵۰ تیم پلیس راه بصورت شبانه روزی در محورهای مواصلاتی استان به صورت محسوس و نامحسوس حضور دارند که ۱۲۰ تیم بصورت گشت خودرویی است.

سرهنگ ناموران ادامه داد: ۱۴ نقطه پرحادثه استان برای جلوگیری از تصادفات رانندگی در این ایام تحت پوشش نیروهای پلیس راه قرار می گیرد.
مناطق مختلف آذربایجان شرقی از ساعاتی قبل شاهد بارش بران و برف است و استان در واپسین روزهای سال ۱۳۹۴ چهره برفی به خود گرفته است.

استان آذربایجان شرقی حدود سه میلیون و ۸۰۰هزار نفر جمعیت دارد که نزدیک به یک میلیون و ۸۰۰هزار نفر آن در کلانشهر تبریز سکونت دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :