دکتر داود بهرا شهردار منطقۀ یک کلانشهر تبریز با اشاره به فرا رسیدن هفتۀ دفاع مقدس از اقدامات شهرداری منطقۀ یک در تکریم و بزرگداشت هفتۀ دفاع مقدس در سطح منطقۀ یک خبر داد.

به گزارش تبریزمن، دکتر بهرا گفت: پاسداشت رشادتهای دفاع مقدس رسالت بزرگی بر دوش خادمین شهر است و آنچه امروزه باید به آن اهتمام ورزیم ، زنده نگه داشتن یاد و نام شهیدان و ارزشهای ناب دفاع مقدس است که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و حضرت امام خمینی (ره) بوده و در همین راستا می بایست اقدامات در خورشان این هفته انجام پذیرد.

شهردار منطقه یک تبریز در ادامه افزود: در راستای گرامیداشت هفتۀ دفاع مقدس تمامی معابر اصلی منطقه با عطر نام و یاد شهدا و نصب بنر و تصاویر شهدای عزیزمان آذین بندی شده و ترنم عطر ایثار و شهادت در منطقه یک جلوه دیگری به فضای شهری بخشیده است.


دکتر بهرا با  اشاره به برنامه های شهرداری منطقۀ یک در خصوص بزرگداشت هفتۀ دفاع مقدس ، برگزاری مشترک نمایشگاه ترنم ایثار با همکاری حوزۀ ۹ بسیج شهری و پایگاه مقاومت شهید حیدری و پایگاه مقاومت امام علی (ع) شهرداری منطقۀ یک ، مشارکت در اجرای یادواره بزرگ شهدای مدافع حرم و شهدای جنگ تحمیلی –  نصب بنرهای مناسب سازی محیطی در این خصوص همکاری در برگزاری نمایشگاه بین المللی بزرگ دفاع مقدس و همچنین حضور در مراسم غبار روبی مزار شهدا در گلزار شهدای وادی رحمت را از برنامه های شهرداری منطقۀ یک در هفته دفاع مقدس بیان نمود.


 شهردار منطقۀ یک تبریز در پایان گفت: در خصوص گرامیداشت یاد و نام شهیدان و بزرگداشت هفتۀ دفاع مقدس  اقدامات متعددی نیز توسط منطقۀ یک انجام خواهد پذیرفت و در انجام این رسالت بزرگ از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم گشت.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :