به گزارش تبریزمن، دو تیم استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۵ روز جمعه ( ۲۳ بهمن ) از سری رقابت های هفته بیستم مسابقات لیگ برتر، در دیداری حساس و تعیین کننده برای هر دو تیم، مقابل هم صف آرایی خواهند کرد.

سرخپوشان تراکتورسازی که در دو بازی نسبتا آسان خود پس از تعطیلات مقابل تیم های راه آهن و پدیده تنها موفق به کسب یک امتیاز شده اند، باید در دو ماه آینده بازی های نفس گیری را پشت سر بگذارند.

در همین چارچوب نیز دیدار روز جمعه مقابل استقلال خوزستان از دو جهت اهمیت بسیاری برای بازیکنان، کادرفنی و مدیریت باشگاه خواهد داشت.

اول اینکه با توجه به حواشی فراوان و دو دستگی بوجود آمده در اطراف باشگاه تراکتورسازی، نتیجه این بازی تاثیر مستقیمی در آینده باشگاه خواهد داشت، چون کسب هر نتیجه ای جز پیروزی، می تواند تراکتور را در بین تیم های قعر جدولی جای دهد و به احتمال بیش از ۹۰ درصد، کسب سهمیه نیز بسیار دور از دسترس خواهد بود.

از طرف دیگر نیز کسب برتری مقابل شاگردان ویسی که هم اکنون در جایگاه دوم جدول رده بندی حضور دارند، از نظر روحی و روانی، بازیکنان و هواداران را برای بازی های آینده مقابل تیم های قدرتمند تر آماده می کند.

ستقلال خوزستان: خسوس، محمد طیبی، موسی کولیبالی، دانیال ماهینی، عقیل کعبی، حکیم نصاری، امید سینگ، علی اصغرعاشوری، فرشاد جانفزا، رحیم زهیوی و حسن بیت سعید

تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، ایوب کلانتری ، بختیار رحمانی، آگوستو سزار، آلویس نانگ ، مهدی کیانی، سعید آقایی و مهدی شریفی


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :