به گزارش تبریزمن، ترکیب آبی‌پوشان برای مسابقه حساس امروز مقابل گسترش فولاد شامل نفرات زیر خواهد بود: مهدی رحمتی، محمدرضا خرسندنیا، هرایر مگویان، حنیف عمران زاده، امید نورافکن، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، جابر انصاری، فرشید اسماعیلی، محسن کریمی و سجاد شهباززاده.

* نکته جالب ترکیب آبی‌ها حضور امید نورافکن ۱۸ ساله به عنوان  دفاع چپ به جای میثم مجیدی و استفاده از محمدرضا خرسندنیا در پست دفاع راست به جای میلاد فخرالدینی محروم است.

* آبی‌ها همچنین در مسابقه امروز خط هجومی سریعی را برای مقابله با مدافعان مسن گسترش فولاد به زمین فرستاده‌اند که جابر انصاری محسن کریمی و فرشید اسماعیلی ۳ بازیکن این تیم در مثلث تهاجمی خواهند بود.

* در شرایطی که تصور می‌شد آبی‌ها با دو مهاجم کامل بازی کنند، سجاد شهباززاده فعلا تنها مهاجم نوک این تیم به نظر می رسد. البته ممکن است آبی‌ها امروز با شیوه ۲ ـ ۴ ـ ۴ لوزی به میدان بروند که در این صورت محسن کریمی یا جابر انصاری به عنوان مهاجم نفوذی عمل خواهند کرد.

* آرش برهانی بازیکن ثابت استقلال در مسابقه قبلی از ترکیب بیرون رفته و همچنین حنیف عمران‌زاده  و هرائر مگویان در قلب خط دفاع استقلال حضور دارند.

* آخرین ترکیب دست نخورده در جمع استقلالی‌ها هم دو هافبک دفاعی امید ابراهیمی و روزبه چشمی هستند که امروز وظیفه سنگینی را برای مقابله با تیم تاکتیکی گسترش فولاد برعهده دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :